3 תחנות מוניות הטובות ביותר ברעננה ב-2022

תוכן עניינים

בחירת תחנת המוניות / הסעות הטובה ביותר ברעננה היא שאלה החשובה בעיקר לתושבי רעננה אבל גם לאורחים המזדמנים לעיר. במאמר זה נכתוב ונפרט לגביי תחנות מוניות מומלצות הממוקמות בעיר רעננה ונותנות שירות לתושבי העיר אך גם לערים והמושבים הקרובים אליה.

איזו תחנת מוניות היא הטובה ביותר ברעננה?

לפני שנגיע לרשימה המלאה, כדאי להבין להבין כמה דברים לגביי שוק המוניות ברעננה ובישראל בכלל. כמו למשל מי הם השחקנים המובילים. בשנת 2022 וגם בשנים האחרונות גט טקסי היא חברת אפליקציות המוניות הגדולה בישראל, והיא שולטת בנתח שוק של 50% לפחות מסך כל ספקי המוניות בישראל לרבות תחנות מוניות, ואפליציות מוניות אחרות. למרות שיאנגו צברו תאוצה בזמן האחרון לגט טקסי עדיין יש קהל לקוחות הרבה יותר גדול.

רשימת 3 התחנות / החברות הטובות ביותר:

1. תחנת מוניות רעננה המרכז

לפי נתח שוק, מוניות רעננה המרכז היא תחנת המוניות המוניות הגדולה ביותר ברעננה עם למעלה מ-42% נתח שוק בתעשיית המוניות וגם ההסעות הפרטיות. מוניות רעננה המרכז היא חברה ישראלית המציעה שירותים הכוללים נסיעות פרטיות לכל מטרה, שירותי הסעות נכים, משלוחים, נסיעות בינעירוניות ועוד. . מוניות רעננה המרכז מדורגת במקום הראשון ברשימה 10 בשל נתח השוק והפופולריות שלה.

מעבר לאתר הבית של מוניות רעננה המרכז – https://www.taxiraanana.co.il/ (מעבר לאתר חיצוני)

2. תחנת מוניות 007 רעננה

מוניות 007 רעננה היא החברה המדורגת מספר 2 ברשימה זו של 3 חברת מוניות והסעות המובילות ברעננה. עם נתח שוק של 27% בשוק הנסיעות ברעננה, מוניות 007 רעננה נמצאת קצת מאחור במונחים של מספר הנסיעות המבוצעות ברמה יום יומית. תחנת מוניות 007 מוכרת בזכות שירותי נסיעות לנתב"ג או מנתב"ג, בכל רחבי ישראל. חברת המוניות מפעילה גם אפליקציה המאפשרת לנוסעים להזמין מונית ע"י התקשרות לנציגי השירות של התחנה בשיחת טלפון.

3. תחנת מוניות טקסי טו גו רעננה

מקום 3 ברשימה זו של תחנות המוניות הטובות ביותר היא חברה של מוניות והסעות שבסיסה נמצא בתל אביב-יפו אך החברה נותנת מענה מהיר גם לתושבי רעננה. החברה מספקת גם שירותי שליחויות מכל הסוגים, והסעות במיניוואן או מיניבוס מרווח ומפואר לכל מטרה.

קישור לאתר החברה (מעבר לאתר חיצוני) – https://www.taxitogo.co.il/

לסיכום:
תעשיית המוניות וההסעות הפרטיות בישראל גדלה מידי שנה עקב הצורך הגובר בניידות אישית והירידה בבעלות על מכוניות פרטיות.

זוהי הרשימה שלנו של 3 תחנות / חברות המוניות הטובות ביותר ברעננה בשנת 2022 המדורגות לפי נתח שוק, ופופולריות בתחומי הפעילות שלה. ככל שהטכנולוגיה צומחת והבעלות על מכוניות יורדת, הצורך בשירותי מוניות והסעות צפוי להמשיך לגדול במאות אחוזים בשנים הקרובות. נסיעה טובה!

©® כל הזכויות שמורות לבלוג מוניות 007. אין לעשות שימוש בכתוב ללא אישור מפורש בכתב.

לייעוץ ועזרה בפרסום עסקים בדיגיטל – גוגל, רשתות חברתיות, וכו' שלחו הודעת וואטסאפ למספר –
0587-510-510

לתגובות או הערות ניתן לפנות באימייל לכתובת: taxi007.israel@gmail.com

פוסטים אחרונים באתר