8 סודות שנהגי מוניות בנמל התעופה בן גוריון לא רוצים שתדעו

לנהגי מוניות בשדה התעופה יש מוניטין דיי מפוקפק בכל מה שקשור בתעריפי נסיעה. למרות שירותי מוניות באפליקציה כמו גט טקסי, נוסעים שצריכים מונית מנתב"ג, עדיין רואים את נהגי המוניות מחכים מחוץ לאולם הנוסעים, בתור המוניות.

תוכן עניינים

מונית ישראלית 6 מקומות, רכב הסעות לבן עם סימן מונית צהוב ודגל ישראל ברקע.

עשו ואל תעשו: מוניות בשדה התעופה

נהגי המוניות בטרמינל 3, שעובדים באופן קבוע בשדה התעופה בן גוריון במשך שנים רבות, אולי יבקשו מחיר נסיעה גבוה יותר, אך בדרך כלל יש להם יותר מה להציע מבחינת מקצועיות. מזה אומר? נהגים שעובדים בבלעדיות בשדה התעופה בן גוריון במשך שנים, מכירים טוב יותר את צרכי הנוסעים, למשל:

נהג מקצועי יודע את הדרך הקצרה והמהירה ביותר משדה התעופה לתל אביב, ירושלים, חיפה, או כל יעד אחר שהנסיעה אליו עלולה להתארך מאוד בגלל כבישים עמוסים.
במקרה הזה, הניסיון של הנהג יהיה לזכותכם, והוא כנראה ייקח אתכם ליעדכם בזמן קצר יותר מאשר נהג מונית שאינו עובד בשדה התעופה בדרך כלל.
אם זמן ההגעה ליעד חשוב עבורכם, כדאי לכם לשקול לנסוע מנתב"ג עם נהג מונית מנוסה, שמכיר היטב את כל דרכי הקיצור..

התנהלות נכונה בנסיעה עם נהג מונית של שדה התעופה בן גוריון

בהווה, לקוחות רבים מזמינים מונית בנתב"ג באמצעות אפליקציות מוניות כמו גט טקסי, אובר, או יאנגו. לא בגלל מחירים אטרקטיביים יותר, הסיבה להזמין מונית דרך אפליקציה בדרך כלל קשורה בנוחות, ותחושת ביטחון מכיוון שיש להם את כל פרטי הנהג בטלפון, ואת היכולת לדבר עם מוקד שירות לקוחות במידה ומשהו בנסיעה לא היה תקין.

הנה 8 סודות שנהגי מוניות בשדה התעופה לא רוצים שתדעו:

  • 1. נהגי מוניות של שדה התעופה בדרך כלל גובים מתיירים תעריף נסיעה גבוה יותר

אם החלטתם לנסוע עם נהג מונית של שדה התעופה, שימו לב שהוא מבין שאתם לא תיירים. במידה ובחרתם בנסיעה לפי מונה, הקפידו על כך במיוחד. לנהגי מוניות רבים יש נטייה להאריך את הדרך כאשר מדובר בתיירים. לעתים הנהג עלול להאריך את הדרך ביותר מ 10 ק"מ. הנסיעה במונה מתומחרת לפי מספר הק"מ, ולכן תשלמו הרבה יותר כסף. במיוחד אם מדובר בתעריף 2.

אם אינכם מכירים היטב את הדרך שהנהג בחר לנסוע בה, אני ממליץ להפעיל את אפליקציית WAZE, או GPS אחר, כדי לוודא שהנהג נוסע בדרך הקצרה ביותר.
אם ה"ווייז" אומר שהנהג אינו נוסע בדרך הקצרה, אתם יכולים להגיד לו שלפי הג'י פי אס, מומלץ לנסוע בדרך אחרת. במקרה כזה, הנהג כבר הבין שאתם מודעים "לטריק" שהוא ניסה, ויש סיכוי טוב שהוא יחזור למסלול נסיעה תקין.

  • 2. נהגי מוניות יכולים לסרב לקחת אתכם:

תקנות משרד התחבורה מקנות לנהגי מוניות אפשרות לסרב לתת שירות לנוסעים, במקרים מאוד ספציפיים.
* נהג המונית חושש לביטחונו – מותר לו לסרב להצעת נסיעה.
* במידה והנהג מזהה נוסעים שיכורים שעלולים להקיא במונית, או להשאיר בלגן במושב האחורי, הם יכולים לסרב לתת שירות. נהגי המוניות בשדה התעופה, מחויבים להחזיק את הרכב במצב נקי, וייצוגי כל עוד הם עובדים עם תיירים, ולקוחות של שדה התעופה .

  • 3. אולי כדאי שתראו את המונה בזמן הנסיעה:

מומלץ לכל נוסע במונית לעקוב בעיניו אחר מונה מחיר הנסיעה. בחרו מקום שממנו תוכלו לראות את המחיר עולה בהתאם להתקדמות הנסיעה.
ברגע שאתם נכנסים למונית, וודאו שהמונה מתחיל מתעריף הנסיעה הראשוני – תעריף הנסיעה הראשוני משתנה בין מדינה למדינה, וכדאי לדעת מהו לפני כניסתכם למונית. תמיד אפשר לשאול את הסדרן, או את שירות המודיעין הכללי בשדה.

במידה וזיהיתם מונה "שמתנהג" מוזר, יש סיכוי שנהג המונית תכנת אותו לתת מחיר גבוה יותר.
אם תבחרו להעיר לנהג באותו רגע, הוא יכול לטעון שהוא לא שם לב, והמונה התקלקל בדיוק עכשיו. במצב כזה עלול הנהג להציע "מחיר ביטחון", הכוונה היא למחיר מקסימום, שגם אם המונה בסוף הנסיעה יראה מחיר גבוה יותר, "מחיר הביטחון" המסוכם מראש, הוא זה שיקבע את מחיר הנסיעה.

  • 4. נהג המונית יכול ליצור קשר עם המשטרה:

אם נהג מונית מרגיש מאוים, יש לו את האמצעים ליצור קשר עם המשטרה במהירות.
בישראל לכל נהג מונית יש "לחצן מצוקה", וכל מה שעליו לעשות הוא ללחוץ עליו כדי להזעיק את ניידת המשטרה הקרובה ביותר.

ברגע הלחיצה, "אורות מצוקה" מיוחדים יפעלו בהבהוב "בכובע" של המונית, כדי שעוברי אורח יבחינו שהנהג צריך עזרה. לכן, במידה וחשבתם לא לשלם לנהג את הסכום שביקש, או לא לשלם בכלל, קחו בחשבון שאתם עלולים למצוא את עצמכם מסתבכים עם החוק.

מוניות בנתבג : המלצות שיכולות לחסוך לכם כסף

  • 5. המונית היא כלי רכב מלוכלך במיוחד:

אמנם יש דרישה מנהגי המוניות לשמור על רכב נקי ומסודר, אך זה לא חוק חובה.
לכל נהג מונית אופי משלו, וסטנדרטים משלו, והוא יכול לבחור אם לנקות את המונית פעם בשבוע, או פעם ביום. מה שאני מנסה להגיד, אפילו אם מראה המונית הכללי נקי, אל תשכחו שאלפי נוסעים ישבו במושבים האלה. לא פעם, לנהג מונית יוצא להסיע שיכורים, נרקומנים, אנשים חולים, ואולי אפילו מדממים, וכל סוג אוכלוסייה מוזרה שאתם יכולים לחשוב עליה.

  • 6. נהג המונית בדרך כלל מקשיב לשיחה שלכם:

למרות שאתם בטוחים שנהג המונית מקשיב לרדיו, או בעיקר עסוק בנהיגה, קחו בחשבון – הנהג מאזין לכל מילה שלכם. גם אם בחרתם לדבר בשפה שאתם חושבים שהנהג לא מבין, אתם יכולים להיות מופתעים מכמות הנהגים שדוברים כמה שפות. לכן הישמרו מפני שיחה על הנהג, או היזהרו מלהגיד דברים שאתם לא רוצים שהנהג ישמע.

  • 7. אפשר לנהל משא ומתן על המחיר:

בתחילת הנסיעה ייתכן והנהג ישאל אתכם מה אתם מעדיפים: " נסיעה לפי מונה " או " נסיעה לפי מחיר קבוע מראש ".
במידה ותבחרו נסיעה לפי מחיר קבוע מראש, יש נהגים שיסכימו לנהל משא ומתן על המחיר. נהגים מנוסים יודעים היטב מה המחיר שאמור לצאת במונה, ולכן לא יסכימו להצעה נמוכה מידי, אך נהגים פחות מנוסים ייתכן ויסכימו לסכם על מחיר נמוך משמעותית ממחיר המחירון הרשמי של משרד התחבורה. מומלץ לבדוק אם אפשר להגיע עם הנהג להסכמה על מחיר ש2 הצדדים יהיו מרוצים.

  • 8. עודף: לא כל נהגי המוניות מחזיקים עודף במונית:

במידה ואתם מתכוונים לשלם במזומן, במיוחד אם אתם במדינה זרה – ולא הכנתם סכום שקרוב לעלות הנסיעה, עלולה להיות לכם בעיה, בעיקר אם אתם נוסעים ליעד ללא עסקים פתוחים. במידה ולא יהיה לנהג עודף, תצטרכו להמשיך לעשות סיבוב במונית עד שתמצאו עסק, או נהג מונית אחר שיסכים לעזור ולפרוט לכם את הכסף. לא תמיד משימה פשוטה. לכן אני מאוד ממליץ להכין סכום כסף שקרוב מאוד לעלות הנסיעה.
דרך אגב, לחלקם יש עודף, אך זאת טקטיקה מוכרת של נהגי מוניות להגיד שאין כדי שתשאירו אצלם סכום נסיעה גבוה יותר מזה שנקבע.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

טיולים בישראל: הזמנת מוניות לתיירים, תכנון, וטיפים למטיילים

תיירים? אל תתפשרו: טיולים מאורגנים ומוניות לתיירים – חסכו כסף בזמן הטיול – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים, טיפים למטיילים עצמאיים. תיירים רבים המגיעים לישראל מעוניינים לבקר באתרי תיירות רבים ברחבי הארץ. שירותי מוניות לתיירים וטיולים מאורגנים של "טקסי 007" מציעים פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור מי שרוצה ליהנות מחוויית טיול מושלמת.

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

מונית גדולה חונה ליד מטוס

טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

דילוג לתוכן