תיק תק תחבורה שיתופית

חדשות 007

חדשות 007

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn

שירות התחבורה השיתופית תיק תק מגיע לשכונות נוספות בבירה

חברת אגד המפעילה את שירות הנסיעות השיתופי תיק תק מציגה יתרונות רבים לשירות המיניבוסים מותאם אישית אותו ניתן להזמין באמצעות אפליקציה מתקדמת שניתן להוריד מחנויות האפלציקציות השונות. לאחר שהורדתם את אפליקציית תיק תק תוכלו ליהנות ממספר יתרונות כמו: איסוף מביתכם והורדה ביעד על פי בקשה אישית בהתאם לאזורי השירות באתר של אגד

האם תיק תק תהיה אלטרנטיבה זמינה ויעילה לכל תושבי ירושלים?

מסמתן שקידום התחבורה הציבורית הפכה למשימה מרכזית של משרד התחבורה. שירות אגד תיק תק הוא בשורה טובה לתושבי ירושלים המקבלים תחבורה שיתופית דומה לזה שמקבלים בתל אביב ובחיפה.

השירות החדש מסייע לתושבי ירושלים להגיע למקומות עבודה, ובילוי בעיר. כמו כן, אגד תיק תק מתרחב לשכונות נוספות בירושלים: קריית יובל, מלחה, עיר גנים, גילה, בית וגן, רמת שרת, ארנונה, ארמון הנציב ועוד . .

תושבי ירושלים? מתכננים לבקר בירושלים? אתם יכולים להזמין הסעה מראש באזורים נבחרים כמו מוסדות להשכלה גבוהה, אזורי תעסוקה, מרכזי תרבות, תחנות הרכבת הקלה, מרכזי ספורט ועוד . .

מיניבוסים שיתופיים בהזמנה אישית

התחבורה השיתופית בירושלים אמורה להיות אלטרנטיבה לרכב הפרטי. כדי לעודד את השימוש בשירות תוכלו לבצע הזמנה עתידית 24 שעות מראש במחיר שווה לכל כיס המתחיל מ-10 ש"ח לנסיעה.

את שירות הנסיעות החדש מזמינים באמצעות אפליקציית אגד המורידים מחנויות האפליקציות.

הורדה Google Play

הורדה App Store

כמו באפליקציות המוכרות של גט טקסי, אובר, יאנגו, או רקסי, תצטרכו להזמין את היעד אליו אתם רוצים להגיע והאפליקציה תבחר עבורכם את המסלול השיתופי המהיר והטוב ביותר.

שירות הפרימיום של ״תיק תק״ משרת בעיקר נסיעות למוקדים פופולריים כמו תעסוקה, הדסה עין כרם, קרית הממשלה, הר חוצבים, וגבעת רם.

מחיר הנסיעה מתחיל ב-10-15 שקלים לפי שעות העומס, ואזרחים ותיקים מקבלים הנחה בגובה של 50%. השירות פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 6 בבוקר ל-21 בלילה.

©® כל הזכויות שמורות לבלוג מוניות 007. אין לעשות שימוש בכתוב ללא אישור מפורש בכתב.

לייעוץ ועזרה בפרסום עסקים בדיגיטל – גוגל, רשתות חברתיות, וכו' שלחו הודעת וואטסאפ למספר –
0587-510-510

לתגובות או הערות ניתן לפנות באימייל לכתובת: taxi007.israel@gmail.com

פוסטים אחרונים באתר