שדה תעופה בן גוריון: מוניות

כאשר אתם מגיעים לשדה התעופה בן גוריון (נתב"ג) ויש לכם צורך להשתמש בשירותי מוניות, תוכלו להזמין מונית מחברת מוניות 007 בנתב"ג, אתם יכולים להזמין מונית לכל יעד בישראל במחיר אטרקטיבי 24 שעות מסביב לשעון, נסיעה טובה!
שדה תעופה בן גוריון: מוניות

תוכן עניינים

מוניות מורשות - תעריפי נסיעה ב-2024

לפי החוק של משרד התחבורה ורשות שדות התעופה, יכולים הנוסעים להחליט על שיטת תמחור הנסיעה מנתבג עם מוניות ספיישל.

בפני הנוסעים עומדות 2 אפשרויות תמחור:

1. המחיר נקבע על פי מחיר מחירון ליעדים פופולריים.

2. הפעלת מונה ממוחשב – הנהג יפעיל את המונה בתחילת הנסיעה, בהגעה ליעד לפני כיבוי המונה, יוסיף הנהג את כל תוספות המונה הקבועות בחוק: אגרת יציאה מנתב"ג למוניות, 4 ש"ח עבור כל מזוודה, 5 ש"ח עבור נוסע שלישי ומעלה, וכל תוספת אחר שנמצאת במונה הממוחשב, לפי חוקי משרד התחבורה.

פוסטים באתר שכדאי לכם לקרוא:

נסיעה במונית מחיר 24' - בכפוף למחירון / הפעלת מונה

תעריף לילה – מוניות ספיישל:

* כל יום מהשעה תשע בלילה ( 21:00 ), עד חמש וחצי בבוקר ( 5:30 ).
* בימי שבת.
* חגי ישראל ומועדיו: פסח ושביעי של פסח, שבועות, ראש השנה, סוכות, חנוכה, פורים.
* יום שישי ( יום ו' ) : מהשעה חמש בערב ( 17:00), עד השעה חמש וחצי בבוקר ( 5:30 ) ביום שלמחרת.

* אגרת יציאה מנתב"ג במונית: תוספת על סך 5 שקלים, לכל מונית שיוצאת עם נוסעים משדה התעופה בן גוריון.

* תעריף המתנה: תשעים וארבע שקלים ( 94 ₪ ), עבור כל שעת המתנה מלאה.

* תעריף מזוודה ומטען: 

כל מזוודה החל מהראשונה – תוספת של 4 שקלים ועשר אגורות.
לדוגמא: אם אתם קבוצה של 4 אנשים ו 4 מזוודות – התוספות הן:
4 מזוודות = 16.4 ₪
תוספת נוסע שלישי = 4.9₪

 אגרת יציאה מנתב"ג במונית ספיישל = 5₪.
סה"כ עלות התוספות בלבד לנסיעה: 26.3 ₪ + / – .

+ סכום התחלה קבוע בהפעלת מונה במונית ספיישל – 11.2 ₪.

סה"כ עלות ( לפני שהגלגלים התחילו לזוז ) – 37.5 ₪ + / – .
(לא משנה מה יעד הנסיעה ).

הובלת מטען מיוחד / מטען חריג: תשלום ללא פיקוח.

2 נוסעים ומעלה החל מגיל 5 –
תוספת תעריף של 4.9 ₪ על המחיר הסופי.

מחיר נסיעה בכבישי אגרה – במידה והנוסע מבקש:
מומלץ לבדוק מחירים לפי מחירון התעריפים באתר הבית של: כביש 6, הנתיב המהיר, מנהרות הכרמל.

תוכן מתוך הבלוג שלנו:

שירות מוניות נשר:

שירות מוניות מוזל לירושלים והסביבה. מיקום: קומת קרקע – ( G ) – קרוב לשער 03-01. מספר טלפון: 02-6257227. שעות פעילות: 24 שעות ביממה.

שירות מוניות עמל לחיפה:

שירות מוניות מוזל לחיפה ואזור הצפון. מיקום: קומת קרקע – ( G ) – קרוב לשער 03-01. מספר טלפון: 04-8662324. שעות פעילות: 24 שעות ביממה.
מרצדס בנץ לבנה חונה מול מטוס

חברת מוניות מומלצת בנמל התעופה בן גוריון ב-2024

שירותי מוניות מומלצים לנמל התעופה בן גוריון מכל חלקי הארץ במחיר מוזל 24 מסביב לשעון, חייגו כעת או שילחו הודעה בוואטסאפ וצוות השירות שלנו ייתן לכם הצעת מחיר ואת כל המידע כדי להגיע לנמל התעופה בן גוריון בזמן

מבצעי מוניות זולים בגוגל

אם תחפשו היטב בגוגל או ברשתות החברתיות תוכלו להיחשף לתחנות מוניות שמפרסמות שירותי מוניות במחירים מוזלים. אנו ממליצים לכם לחפש מבצעים שיכולים להוזיל עבורכם את עלות הנסיעה לנתב"ג בעשרות אחוזים

מוניות וואטסאפ

אנו חושבים מחוץ לקופסה כדי להציע את שירותי המוניות שלנו בדרך הנגישה והקלה ביותר. אנו מאפשרים ללקוחותינו להזמין מונית באמצעות אפליקציית וואטסאפ, הזמנת מונית דרך אפליקציית וואטסאפ נחשבת חכמה ויעילה יותר מאשר הזמנת מונית בשיחת טלפון איטית ומסורבלת

שירות העברת מטען לנתבג

שירות VIP משלוח מזוודות לנתב"ג

שירות מוניות Vip אל נתב"ג וחזרה – חברת מוניות 007 מעניקה שירותי פרימיום ללקוחותיה ומסייעת להם עם שירותי סבלות והעברת מזוודת מביתם לשדה התעופה בן גוריון ולהפך. השירות מיועד לנוסעים שיש להם מטען רב, לדוגמא: אנשים שעושים רילוקיישן או מעבר דירה לחו"ל. בנסיעה כזאת כמות המטען גדולה וכבדה, והם אינם יכולים לשאת לבדם את המטען. כאן מוניות 007 נכנסים לתמונה, נהג המונית יעזור לנוסעים להעמיס את המטען לתוך תא המטען, או לגגון המונית. חשוב לציין כי בשירות זה אנו מספקים ללקוחות דגם מונית מיוחד הכולל גגון, רכב סטיישן מרווח, או מונית גדולה המיועדת להסעת 6 נוסעים. מוניות אלה בדרך כלל יהיו מדגם מרצדס, או רכב מנהלים אחר כמו סקודה סופרב, קיה אופטימה, סקודה אוקטביה סטיישן, סיטרואן c4 פיקאסו, סיטרואן c5, סאנגיונג רודיוס, וסיטרואן ג'מפי. אפשרות נוספת היא להזמין מיניבוס 7 מקומות אשר גדול משמעותית מונית גדולה.

טיפים על נסיעה לבן גוריון עם מונית

3 טיפים על נסיעה לבן גוריון עם מונית

במיוחד בתקופת הקיץ – חודשים יוני, יולי, או אוגוסט, מתחילות שיחות קצת אחרות מנוסעים שמחפשים מונית לבן גוריון. בדר"כ מדובר בבקשות מורכבות יותר, שדורשות מאיתנו "לתפור" לכל נוסע את השירות שהכי מתאים עבורו. מכיוון שחודשי הקיץ הם גם חודשי החופש הגדול לילדים, ולסטודנטים יש פגרה מהלימודים, או שהחבר'ה מתכננים טיול לפני הצבא, אופי הנסיעות לנתב"ג משתנה. לכן החלטתי כאן להתייחס לכל מקרה בנפרד, ולהמליץ איך כדאי למצוא את השירות שמתאים במיוחד עבורכם.

מונית לבן גוריון עם מושב בטיחות לילד

הסעה לנתב"ג עם מושב בטיחות לילד

לאחרונה קראתי על משפחה שחיפשה הסעה או מונית לשדה התעופה, שמספקת שירות מיוחד שכולל מושב בטיחות לילד. אני מכיר היטב את הנושא, וחשבתי שגם לכם כדאי להכיר את הנושא קצת יותר טוב. המשפחה בת 6 נפשות, ואחד הילדים בן 3. כל ההורים בוודאי יודעים, לא לוקחים פעוט לנסיעה בכביש מהיר ללא מושב בטיחות. 

הזמנת מוניות בשדה"ת

הזמנת מוניות בשדה"ת בן גוריון ב-2024

כל מונית ספיישל בישראל מורשה לאסוף נוסעים משדה התעופה בן גוריון, אך רק במידה והזמנתם את המונית מראש – עדיף לפני העלייה למטוס בדרך חזרה ארצה.

דילוג לתוכן