הדרך שלכם לשדה התעופה החדש "רמון"

בנוסף לשדה התעופה עובדה באילת, בינואר האחרון נחנך באזור הדרום שדה התעופה החדש, הוא שדה התעופה על שם אילן ואסף רמון. שדה זה הוא חדיש יותר ובעל אפשרויות רבות יותר על מנת לשפר את יעילות עסקי התיירות והתעופה בישראל.

זוהי בשורה מרעישה עבור קהל התיירים הישראלים, שכן עד היום המקום היחיד ממנו יצאו רוב הטיסות המתוירות לחו"ל היה שדה התעופה בן גוריון שממוקם במרכז הארץ. עבור תושבים המתגוררים בדרום הארץ ובנגב בכלל ובפרט לתושבי אילת והסביבה, הייתה זו דרך ארוכה ומייגעת וגם יקרה להגיע למרכז עבור טיסה. דרך הכרוכה בתכנונים והקדשות רבות. 

עבור האילתים והדרומיים שבינינו, זוהי בשורה נהדרת המעידה על עידן חדש בתיירות הישראלית. משמעות העניין בגדול היא לא עוד תכנונים והשכמות קום כדי להגיע לשדה. מעתה ניתן לבחור מאיזה שדה ברצוננו לצאת ולתכנן את היציאה שלנו מהארץ באופן קל יותר.

שדה התעופה רמון ממוקם כ-21 ק"מ מהעיר אילת, שזה אומר כעשרים דקות נסיעה בלבד. עבור המקומיים שנוהגים להגיע לנתב"ג במשך כחמש או שש שעות, זה נשמע כמו חלום. תארו לעצמכם הגעה שלווה לשדה שלא מלווה בעצירה בעשרות תחנות ציבוריות הומות אדם יחד עם מזוודות ותיקים. אחרי הכל, בשנת 2019, הזמן הוא מצרך יקר.

בין היתר, מציע שדה התעופה רמון טיסות יוצאות ונכנסות לשטח ישראל ומשרת את הצורך התיירותי של אזרחי דרום ישראל או תיירים המעוניינים לנחות היישר לתוך עיר הקיט התוססת במדינה.

לקחת מאילת שאטל ? אוטובוס? ומה לגבי מחירי הדלק ? תשקלו מונית

לפי הפתגם הידוע לכולנו "זמן הוא כסף". אמנם זה נכון שמונית תעלה יותר משאטל ומנסיעת אוטובוס, אבל מונית לנמל תעופה היא הדרך היעילה ביותר להימנע מעצבים בחיפוש נקודת איסוף ובזבוז זמן ואנרגיות שמיועדים לחופשה.

אתם לא צריכים למצוא את המונית; המונית מוצאת אתכם. בהתחשב בפקקים ובזמן המייגע שיש לשהות במצעי התחבורה הציבוריים ובמחיר החנייה והדלק עבור רכב פרטי שמסתכם במאות שקלים, מונית נחשבת לדרך מצוינת – מפתח הבית ועד פתח הטרמינל.

הנסיעה במונית לא כרוכה בלהסתובב ממקום למקום עם המטען שלכם, או בלהיות תלויים בזמני הסעות ועומס האנשים בהן.

עבור אנשים המעוניינים להתחיל את יום חופשתם בנעימים ולהתפנק מהסעה אישית וממוזגת היישר לטרמינל.

בל נשכח שלהסתובב ברחובות בחום האילתי בחיפוש אחר נקודת איסוף עם מזוודות במשקל של יותר מ20 ק"ג זה לא נעים.

אז נחתנו בישראל. עכשיו איך מגיעים משדה התעופה רמון לאילת ?

ישנן מספר אפשרויות להגיע מתוך שדה התעופה רמון לעיר אילת; אפשרויות הכוללות שאטל משדה התעופה רמון לאילת או אוטובוס משדה התעופה רמון לאילת.

עוד אפשרות מעניינת ורעננה היא לקחת מונית מתוך שדה התעופה היישר למעוז חפצכם בעיר, כיוון שאוטובוסים ושאטלים מוגבלים בתנועתם בעיר.

את המכונית הפרטית כדאי להשאיר בבית, כי חנייה למספר ימים גדול עלולה להיות עסק לא זול שלא מסתיים רק ביום ההסעה.

אוטובוסים, מוניות, שאטלים מאילת לשדה התעופה רמון ? נראה שהאופציה המשתלמת ביותר היא מונית

לסיכום, הדרך לחופשה או לסיומה מלאה תכנונים ומחשבות רבים בדרככם לשדה או החוצה ממנו. כל אחד מחשב את הדרך שלו לחופשה רגועה יותר לפי השיקולים הפרטיים שלו.

שירות השאטלים עדיין אינו פועל במלואו ונדרש לקבוע מקום מראש.

אוטובוסים נוסעים במסלולים איטיים יותר ולמי שיש זמן מיותר להעביר זה יכול להיות פתרון.

עבור רכב פרטי תשלמו מאות שקלים על דלק וחנייה. ניתן לברר על דרך במונית שתעלה מחיר סביר ופה החיסכון בזמן ישחק לטובתכם.

לפעמים נוח יותר לתת את ההגה לידיים של מישהו אחר ולהניח את הראש לכמה רגעים. קחו את המונית, הסירו את הדאגות. שתהיה חופשה נעימה.

מידע שעשוי לעניין אתכם >>