רשת מוניות 007 בבשורה נפלאה: הזמנת מוניות לבן גוריון בזול ב-2024

לראשונה בישראל - רשת מוניות 007 השיקה שירות מוניות זול לבן גוריון וגם מציגה שירותי מוניות גדולות, כך תוכלו מהיום גם אתם להשתמש בשירותי המוניות המעולים של חברת המוניות הישראלית

תוכן עניינים

מונית גדולה חונה ליד מטוס

מוניות 007 השיקה שירות מוניות מוזל לבן גוריון ב-2024

צבי לאופר מנכ״ל מוניות 007: "אנו נערכים לקראת השנה האזרחית החדשה, 2024 בפתח ובימים האחרונים לקוחות רבים מתקשרים ומבקשים להזמין מונית לבן גוריון מראש, במוקד הטלפוני שלנו זיהו מגמה של עלייה בקצב ההזמנות, זה מעיד על חופשות סקי, וטיולים נוספים שישראלים רבים תכננו לחורף הקרוב.

אין לנו כל ספק שב-2024 הצרכן הישראלי יבצע השוואת מחירים מקיפה בין חברות מוניות לנתב"ג, עכשיו הכסף משחק תפקיד, ולכן אנו עושים את כל המאמצים להתאים את עצמו לדרישות של שוק המוניות הנוכחית"

רשת מוניות 007 הינה בין החברות המובילות בישראל, אך מתבלטת במיוחד בתחום המעניק שירותי מוניות זולים לבן גוריון בפריסה ארצית 24 שעות. חברת המוניות המובילה עובדת בין היתר עם חברות גדולות במשק הישראלי, לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, מוסדות, וארגונים ממשלתיים.

החברה משתדלת להישאר רלוונטית לאורך השנים על ידי חידושים בענף המוניות הישראלי, ומחירים אטרקטיביים. בנוסף, ניתן ללמוד כי החברה עושה את כל המאמצים להעניק ערך מוסף ללקוחותיה, ע"י ייעוץ, והקשבה לבקשות המותאמות אישית לכל לקוח. 

נהג בחברת מוניות 007 הרצל קפלן, אמר: "החברה שלנו עושה מאמצים להעניק שירות מקצועי ואישי לכל הישראלים, ובמקביל מפתחת את הצד העסקי של החברה באמצעות הסכמים החברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי.

הנהגים מקבלים מעטפת מקצועית הכוללת הקשבה לכל הצרכים שלנו בשטח, ומסגרת חברתית. המטרה של החברה היא לעזור לישראלים לקבל שירות מוניות לבן גוריון ברמה הגבוהה ביותר".

אולי יעניין אתכם גם:

האם השירות החדש הזה באמת יכול לעזור לכם להזמין מונית לבן גוריון בזול?

עוד לפני ש-007 השיקו שירות מוניות זול לבן גוריון, מחירי החברה היו נמוכים יחסית לחברות אחרות המעניקות שירותי מוניות לבן גוריון.

מנהלי החברה בחרו להשיק את השירות דווקא לקראת 2024, שלמעשה מנסה לשמר את כל לקוחות החברה הקיימים, ולמשוך לקוחות חדשים. בחברה הבינו שבעת הזאת דרושה מחשבה מחוץ לקופסה, ודווקא כאשר חלק מרשתות המוניות מעלות מחירים, בחברת מוניות 007 החליטו דווקא להוריד מחירים.

חשוב לציין כי כל הישראלים יזכו ליהנות משירות המוניות הזול לבן גוריון, ואף מדגישים כי המחירים הנמוכים יחולו גם על שירותי המוניות הנוספים של החברה כמו:

לסיכום:

נכון, הורדת מחירים כדי לשמר לקוחות, או למשוך לקוחות חדשים אינו דבר חדש או יצירתי במיוחד, אך בסופו של דבר מחירים נמוכים זה הדבר העיקרי שמחפשים הצרכנים הישראלים כאשר מדובר בהזמנת מוניות לבן גוריון.

השאירו תגובה

דילוג לתוכן