סקירה של חברת מוניות בת הדר

חברת מוניות בת הדר היא ספקית שירותי מוניות ביישוב במישור החוף הדרומי, ממזרח לעיר אשקלון, שירותי המוניות של החברה מתאימה לצרכים עסקיים ופרטיים. החברה נוסדה על ידי קבוצת שותפים בשנת 2003.

תוכן עניינים

הזמנת מונית לכל נסיעה במבצעים הטובים ביותר

מאז תחילת הדרך, תחנת המוניות בת הדר מציעה שירות לקוחות 24 שעות ביממה לנוסעים. החברה משרתת אלפי לקוחות מידי חודש בנסיעות לכל חלקי הארץ. מוניות בת הדר משתפת פעולה עם בערך 70 נהגי מוניות והסעות המחזיקים ברשותם רכבים חדישים במגוון דגמים וגדלים.

תחנת מוניות בת הדר נחשבים לשירות הסעות מהימן ביותר בשירות בתי עסק ואנשים פרטיים מספר רב של שנים. בהנהלת התחנה מאמינים שמוניות והסעות צריכים להיות הרבה יותר מסתם אמצעי תחבורה – הלקוחות שלהם מצפים לסטנדרטים גבוהים ושירות לקוחות קשוב ואכפתי.

אולי יעניין אתכם גם:

הזמנת מונית או הסעה לנתב"ג –

שירות הזמנת מוניות מראש עם נהגים שתמיד יהיו בביתכם בזמן. היתרונות של הזמנת מונית לשדה התעופה מראש ברורים. תחנת המוניות מציעה חוויית נסיעה הניתנת להתאמה אישית. הנהג שלכם יעזור עם המזוודות וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירגע וליהנות מהנסיעה.

בתחנת המוניות הזאת מקווים מאוד שכל תהליך הזמנת המונית יהפוך להיות אוטומטי, וגם כיום הם מסתמכים על טכנולוגיה כדי לנהל מספר רב של נהגים. לנהגי התחנה מירסים וטאבלטים עם אפשרות של מעקב GPS והודעות טקסט.

חלק משירותי תחנת מוניות בת הדר:

– הזמנת נסיעה מראש או הזמנה מיידית.

הזמינו מונית גדולה ל-5/6 נוסעים

– הזמנת מונית עם זמן איסוף ממוצע של 10 דקות.

– תשלום במזומן, או בכרטיס אשראי

עד ​​20% זולים יותר מחברות מוניות אחרות

לסיכום: החברה תיקח אתכם לכל מקום שתצטרכו להגיע אליו בישראל. הם מספקים שירות מעולה באופן עקבי בהתאם לצרכי הנוסעים

דילוג לתוכן