מעוניין לקנות זכות ציבורית למונית? הנה מה שצריך לדעת

חדשות 007

זכות ציבורית למכירה
מעוניינים למכור את הזכות הציבורית שלכם? נשמח לעזור בפרסום הפרטים שלכם באתר

תוכן עניינים

האם חשבתם על רכישת זכות ציבורית למונית להשקעה? תשמחו לדעת שהשקעה בזכות ציבורית למונית יכולה להיות בחירה נבונה מפני שהעלות לרכישה לא גבוהה והסכום החודשי שתקבלו עבור השכרת הזכות הציבורית יחסית גבוה

מה צריל לדעת לפני שמחליטים לרכוש זכות ציבורית

אם אתם אנשים פרטיים המעוניינים לרכוש זכות ציבורית למונית מיד 2 או מהממשלה, יש כמה דברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם מתקדמים.

בכל זאת אתם עומדים להשקיע סכום כסף לא קטן ולכן עליכם לבדוק טוב את כל הפרטים הקטנים לפני הרכישה.

לא תרכשו דירה ללא עו"ד נכון?

במידה ומצאתם זכות ציבורית למכירה, תצטרכו עו"ד מקצועי בצד שלכם שיבדוק שאכן ניתן לרכוש את הזכות הציבורית ואין נקייה מעיקולים, שיעבודים, או הגבלות מסוימות ברישום של משרד התחבורה. אנו ממליצים לתת למקצוען בתחום לבדוק עבורכם את כל הנתונים כך שיוכל לשקף לכם בצורה הכי טובה האם כדאי לכם לרכוש דווקא את הזכות הציבורית שמצאתם או שכדאי לכם לחפש אחת אחרת.

מעוניינים בייעוץ מקצועי ללא עלות?

השאירו את פרטיכם בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם

מה ההבדל בין זכות ציבורית "רגילה" לזכות ציבורית נגישה

כמו כן, חשוב לדעת לאיזה צורך אתם רוכשים את הזכות הציבורית, האם אתם נהגי מוניות הרוכשים את הזכות לשימוש אישי, או שאתם אנשים פרטיים הרוכשים את הזכות כדי להשכיר אותה לנהג מונית. 

בנוסף חשוב לשים לב שבשנים האחרונות משרד התחבורה הכניס לשוק המוניות גם "זכות ציבורית נגישה" המיועדת למוניות ספיישל המיועדות לשרת את ציבור הנכים בישראל, נכים המשתמשים בכיסא גלגלים. במונית נגישה מותקן אביזר עזר ששמו "מעלון חשמלי" או "רמפה חשמלית" המסייעת לנכים להכנס למונית בקלות ובנוחות. 

חשוב שתדעו, כל הזכויות הציבוריות הנגישות נמכרו לפני מספר שנים ע"י משרד התחבורה במחיר מבצע של 10,000 ש"ח. כן מה ששמעתם, 10,000 ש"ח בלבד. 

לצופים מהצד (כמונו) זה נראה מהלך הזוי עם ריח לא טוב. למה? מפני שרק חברות גדולות שהתחייבו לקנות מספר גדול של רכבים נגישים קיבלו את מחיר המבצע הזה. בתמורה התחייבו חברות ההסעות לתת שירות טוב לציבור הנכים בישראל.

בפועל, ולפי עדויות מנכים, התוכנית של משרד התחבורה לא הצליחה מפני שאף אחד לא באמת אוכף בפועל שציבור הנכים מקבלים עדיפות על פני נוסעים רגילים. כל החברות שרכשו את הזכויות הציבוריות במחיר חיסול? הם עושים שימוש במספרים האלה כמעט כמו זכות ציבורית רגילה שעלותה כ-240,000 ש"ח, כיף להם אה? כן. עניין זה מסב להם רווח עצום על חשבון משלמי המיסים ועל חשבון נהגי מוניות שעובדים בתחום ויכולים לרכוש זכות ציבורית במחיר המחירון הרגיל של משרד התחבורה. הבנתם? יופי. 

אנו מבטיחים להרחיב על נושא הזכות הציבורית הנגישה במאמר מיוחד, אך במידה ומישהו מציע לכם לרכוש זכות ציבורית נגישה, הזהרו כפליים, מפני שעל פי משרד התחבורה אסור לאף חברה המחזיקה בזכות ציבורית נגישה למכור אותה, וייתכן שתפסידו את כספכם.  

מחפשים זכות למכירה ביד 2 או מהמדינה?

הסכם מכירת זכות ציבורית למונית

קבלת היתר לרכישת זכות להפעלת מונית לאנשים פרטיים

©® כל הזכויות שמורות לבלוג מוניות 007. אין לעשות שימוש בכתוב ללא אישור מפורש בכתב.

לייעוץ ועזרה בפרסום עסקים בדיגיטל – גוגל, רשתות חברתיות, וכו' שלחו הודעת וואטסאפ למספר –
0587-510-510

לתגובות או הערות ניתן לפנות באימייל לכתובת: taxi007.israel@gmail.com

פוסטים אחרונים באתר