מנכ"ל מוניות 007:"כל הישראלים מאוהבים בשירות שלנו"

שירות מוניות לנתב"ג שלא הכרתם: למה כולם מאוהבים פתאום בחברת מוניות 007? ישראל מחפשת חברת מוניות יציבה שאפשר לבטוח בה, וכרגע בחברת מוניות 007 נהנים מזה. השינוי בגישה של החברה לפני מספר שנים יצר שינוי לטובה, והביא למציאות חדשה - שירות מוניות לנתב"ג במחירים מוזלים שאפשר לסמוך עליו.

תוכן עניינים

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

"כל הישראלים חולמים על מוניות לנתב"ג במחיר זול"

כך אמר לי מנכ"ל מוניות 007 צבי לאופר. "ב-2024 אנו נכנסים לתקופה חדשה, מטרתנו היא אחת – הגדלה משמעותית של הכנסות החברה, למרות שגם בתקופה הנוכחית יש לנו נתח שוק משמעותי" 

״נילחם במקצועיות ובעוצמה על פי ערכי החברה, ובראשם הדבקות במשימה להגדלת מספר הזמנות המוניות שאנו מקבלים מידי יום לנתב"ג"

עושה רושם כי מנכ"ל מוניות 007 לא משחק, הוא נחוש להפוך את מוניות 007 לחברת מוניות מובילה בישראל, ב-3 תחומים:

  1. שירותי מוניות לנתב"ג מכל חלקי הארץ 
  2. מוניות גדולות לנתב"ג
  3. שירותי מוניות מנתב"ג

צבי לאופר כיהן בעשור הקודם כמנכ"ל חברת מוניות אחרת בישראל, והביא אותה לשגשוג ופריחה. לצבי יש שורשים עמוקים בשוק המוניות הישראלי שעשוי לתת לו יתרון.

חברת מוניות 007, שנוסדה על ידי מספר שותפים אי שם ב-2007, העניקה שירותי מוניות לנתב"ג במחירים זולים משמעותית מחברות מוניות אחרות בישראל, ושיקפו הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לדוגמה: על מונית מתל אביב לנתב"ג הייתם משלמים לא יותר מ-120 ש"ח, אך מאז חברת המוניות העלתה באופן משמעותי את מחיריה, וכיום מחיר מונית מתל אביב לנתב"ג הוא כ-150 ש"ח.

אולי יעניין אתכם גם:

"הישראלים מביטים בנו ב-2024. כמוני, הם סומכים על שירותי המוניות של החברה ומאמינים בנו"

למרות התייקרות משמעותית של המחירים במשך השנים, ישראלים רבים ממשיכים להזמין מוניות לנתב"ג מחברת מוניות 007, אחת הסיבות היא – אמינות ויציבות שמאפיינים את החברה מאז הקמתה.

עם זאת, שוק מוניות דינמי, ומתחרים רבים, משאירים את מנכ"ל החברה דרוך כל הזמן. חברות גדולות וחזקות כמו גט טקסי, מוניות הדר לוד, ואפליקציית מוניות יאנגו, הן מתחרות קשוחות שלא מוותרות על אף נוסע. 

"לעולם אל תזלזל במתחרים שלך" אמר לאופר, "אנחנו מתמודדים עם אתגרים משמעותיים שדורשים יצירתיות, אנחנו נצטרך לעבוד קשה כדי שחברת מוניות 007 תהיה חזקה ומשגשגת".

שירותי מוניות נוספים שלנו:

לאופר מבטיח: "תקבלו שירות מוניות לנתב"ג הכי טוב בישראל"

לקראת 2024 בחברת מוניות 007 עושים הכל על מנת שהישראלים יקבלו שירות מוניות לנתב"ג או מנתב"ג במחירים מוזלים.

צבי לאופר במסר אופטימי ללקוחות החברה: "אני בטוח ביכולות של חברת 007 להמשיך במומנטום המצוין, הפעולות שאנו מבצעים, מבטיחות לנו תקופה של שגשוג ורווחיות גדולה יותר, נמשיך להתפתח גם ב-2024".

המנכ"ל לאופר נוהג לעדכן את נהגי החברה בכל התקדמות חיובית. בין השאר, הנהגים קיבלו  עדכון על כך ששנת 2023 הייתה הצלחה גדולה, ואפילו נשבר שיא חיובי – הוזמנו כ-30% יותר מוניות לנתב"ג מאשר בשנת 2022.

"הכי חשוב, להבטיח את שנת 2024". הנהגים מבינים שמוטלת עליהם המשימה להמשיך לתת שירות טוב ומסור לכל לקוחות החברה. לפיכך, השבוע עברו נהגי החברה סדנה בנושא "שירות לקוחות".

בהנהלת החברה החליטו לעשות זאת לאחר שביצעו שורה ארוכה של פעולות שנועדו להבטיח שירות VIP ללקוחות הפרטיים או העסקיים שנותנים אמון בחברה במשך שנים רבות.

עוד מוסיף מנכ"ל מוניות 007: "בחצי שנה האחרונה ביצענו שורה אינסופית של שדרוגים טכנולוגיים, המבטיחים את יכולת החברה לעמוד בכמות הזמנות המוניות המתקבלות ברמה יום יומית.

אנו מבטיחים, שנהגי החברה יעבדו במתכונת מלאה על מנת שלא יורגש חוסר במענה להזמנות של מוניות ספיישל, או מוניות גדולות לשדה התעופה בן גוריון.

הפעולות שביצענו מבטיחות שירות טוב עבור אלפי ישראלים. 360 מנהגי החברה מגויסים למען המטרה. הירתמות הנהגים מעידה על האמון שהם מביעים בחברת המוניות שלנו."

קישורים שימושיים:

השאירו תגובה

דילוג לתוכן