"המוניות החדשות בנתב"ג: האם הן יעזרו להוזיל את המחירים?"

ביטול המכרז בנתב"ג, והסרת הבלעדיות, השאיר פינה לא סגורה. אז כיצד ניתן לאתר מונית בנתב"ג מאז שבוטל מכרז המוניות לפני כמה שנים?
מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מאז מהפכת המוניות בנתב"ג, כל נהג מזדמן יכול לאסוף נוסעים מנמל התעופה

לפני כמה שנים רק לחברת מוניות אחת היה זיכיון לאסוף נוסעים מנתב"ג, היה לזה יתרון 1 בולט. במידה והיה צורך לאתר נהג מונית שנסעתם אתו, פשוט הרמתם טלפון לסדרן של המוניות, והסדרן היה יכול לאתר את הנהג יחסית בקלות.

במשך שנים היה ידוע כמעט לכולם, במידה ולוקחים מונית מתור המוניות בטרמינל 3 חזרה הביתה, היו אלה נהגי תחנת המוניות, שעמדו וחיכו לנוסעים בתור המוניות הארוך מחוץ לאולם קבלת הפנים בטרמינל 3, בקומה G.

למה חשוב לדעת מי הנהג שלקח אתכם מנתב"ג?

יש כמה סיבות –

אולי רציתם להתלונן על מחיר נסיעה מופקע שהנהג גבה, או שכחתם דבר יקר במונית ולא ידעתם לאן לפנות, אפילו אם הנהג דיבר לא יפה, והוריד אתכם מהמונית במקום הלא נכון תוך ניצול חוסר ידע – הייתה כתובת לאן אפשר לפנות, היה יותר קל איך לאתר את הנהג, ואם יש צורך אפילו להגיש תלונה, או לעשות בירור על המקרה מול הנהג.

ואם מדובר בתיירים, לנהג המונית קל הרבה יותר לנצל חוסר התמצאות במדינה חדשה, הרבה יותר קל "לעבוד" על מי שלא מבין "מי נגד מי", ופשוט לטשטש עקבות כדי שיהיה בלתי אפשרי לאתר את הנהג.

או במילים אחרות אפשר להגיד שהיה "אבא ואמא" במידה והיינו חוזרים עם מונית של נמל התעופה.

ביטול הבלעדיות של חברת מוניות אחת אולי מוזילה מחירים, אך יצרה בעיה חדשה

אז מה קורה בימים אלה בנתב"ג? רשות שדות התעופה מנסה לעשות סדר בבלגן. במידה ואתם מגיעים לתור המוניות הסדרנים שלהם אומרים לכם לאיזה מונית להיכנס. ברגע שנכנסתם נותנים לכם פתק עם פרטי הנהג ועם עלות הנסיעה המשוערת, למרות שאתם יכולים "להסתדר" עם הנהג על צורת התשלום.

אך לעתים, לאחר אפילו יום או יומיים, אתם מגלים ששכחתם משהו במונית, או שהמחיר שנגבה מכם היה מופקע. ואז אתם מתחילים לחפש את הפתק שנתנו לכם בנתב"ג עם פרטי הנהג.

אבל אז "חוק מרפי" מנהל את האירוע, וכמעט בטוח שאת הפתק כבר זרקתם, כי לא חשבתם באותו רגע שזה הדבר היחיד שעשוי לעזור לכם לאתר את הנהג.

אז כדי שתבינו קצת יותר טוב מה קורה היום בתור המוניות בנתב"ג, אני אחדד את העניין עוד יותר.

נכון לתחילת 2024 כל נהג מונית שנכנס לנתב"ג יכול להירשם לתור המוניות, כדי לאסוף נוסעים מנתב"ג.

לאחר שהנהג נרשם, הוא ממתין במגרש המוניות הייעודי, ולאחר המתנה ממושכת, הסדרן במגרש המוניות קורא במספר המונית לפי התור, ואז הנהג נוסע ל-"ליין" או ל-"תור המוניות הארוך" שאתם מכירים.

אז כשאתם עולים על מונית בנתב"ג – שתדעו, נהג המונית לא בהכרח יהיה שייך לתחנת מוניות כלשהי, או לגוף כלשהו.

נהג המונית הזה יכול להיות בלשון העם "חאפר", שעובד לבד.

דפים קשורים:

תחנת מוניות הדר הכרמל – חוות דעת

משלמים באשראי במונית לנתב"ג

העיצוב על ידי mike

מי יפקח על נהגי המוניות בנמל התעופה בן גוריון

שלא תבינו לא נכון, כל הנהגים בתור המוניות, הם נהגי מוניות מורשים, עם רישיונות, וביטוח כחוק. אבל ייתכן והם עובדים לבד. לעבוד לבד, כמובן מותר על פי חוק. נהג מונית לא חייב להשתייך לתחנת מוניות.

אז במידה ולא שמרתם את הפתק שנתן לכם הסדרן ברגע שעליתם על המונית, ואתם לא זוכרים שום פרט מזהה על הנהג או על המונית. ויהיה לכם צורך לאתר אותו כמה לאחר מכן, אתם תהיו בבעיה דיי גדולה.

ייתכן והנהג הגיע במקרה לנתב"ג מאזור קריית שמונה, או מאזור אילת, ואתם בכלל גרים במרכז. ככה שאפילו והצלחתם לאתר את הנהג, יהיה לכם דיי קשה להגיע אליו או להפך.

אין טעם שתנסו להיזכר אם זה נהג של גט טקסי, או נהג של מוניות הקסטל… כי הנהגים לא משויכים לתחנת מוניות ספציפית בתור המוניות. איתור הנהג הולך להיות קצת יותר מורכב מזה.

אם זה משהו ממש חשוב, אני מניח שאתם תגיעו שוב לנתב"ג, ואולי יש אפשרות לצפות במצלמות האבטחה כדי לראות לאיזה מונית נכנסתם.

ואני לא באמת יודע אם זה בכלל אפשרי.

אתן לכם כמה טיפים ועצות כיצד להימנע מסיטואציה מורכבת כזאת.

1 . כשהסדרן נותן לכם את פתק עם פרטי הנסיעה והנהג, אל תשליכו אותו, ואל תאבדו אותו. תשמרו אותו במקום שתזכרו למשך מספר ימים.

2 . לפני שאתם נכנסים למונית, נסו לקלוט כמה שיותר פרטים חיצוניים ייחודיים, שמבדילות את המונית הספציפית משאר המוניות בתור. ( לא תמיד יש פרטים כאלה ).

3 . בזמן הנסיעה שוחחו עם הנהג, ונסו לזכור פרטים ייחודיים אודותיו מהיכן הוא, או באיזה תחנה הוא עובד.

4 . שימו לב אם יש במונית מכשיר קשר עובד, זה אומר שהנהג משויך בוודאות לתחנת מוניות.

5 . במידה ויש טאבלט גדול שמותקן על הדשבורד במונית, ייתכן והנהג מחובר לאפליקציית מוניות כמו גט טקסי, יאנגו, אובר, רקסי, וכו' …

6 . לפני שאתם יוצאים מהמונית, הסתכלו היטב על המושב, וסרקו אותו מספר שניות עם העיניים, כדי לוודא שלא נפל לכם משהו מהכיס.

7 . כשאתם משלמים, בקשו מהנהג להדליק את האור בתוך הרכב במידה וחשוך, כך תמנעו טעויות שקשורות לתשלום וקבלת עודף.

8 . הסתכלו בתוך המונית בין הדלתות, לפי חוק, הנהג אמור להתקין 2 שלטים קטנים ובהם פרטי המונית ופרטי הנהג. במידה ויש כאלה, אתם יכולים לרשום לעצמכם את הפרטים. דבר זה יכול לעזור לכם מאוד באיתור הנהג לאחר מכן.

9 . לאחר שירדתם מהמונית, יש לכם הזדמנות אחרונה לרשום את מספר הרישוי של המונית, או את מספר הזכות הציבורית של המונית, שכתוב על דלתות הרכב.

10 . היו ערניים, קחו בחשבון שאין לדעת איך תסתיים הנסיעה, ותמיד עדיף להיות זהירים מאשר פזיזים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

דילוג לתוכן