מתוך מחשבותיו של נהג מונית

כן אבא שלי היה נהג מונית, לא כל חייו, אבל המונית תפסה חלק נכבד משנותיו במעגל העבודה. להיות נהג מונית זאת "עבודה", זאת לא קריירה, ולא איזה תפקיד שכנראה חלמתם עליו בילדות. עדיין לא הכרתי ילד קטן ששאלו אותו: "מה אתה רוצה לעשות כשתהייה גדול?" והוא ענה - "נהג מונית" .
מחשבותיו של נהג מונית

הרהורים במושב הנהג - בזמן המתנה לנוסע...

ילדים קטנים אולי חולמים להיות נהג קטר של רכבת ישראל, או נהג אוטובוס.
להיות נהג קטר נשמע טוב, חוץ מהעניין שצריך להתאפק כל המשמרת כדי ללכת לשירותים. כל עבודה עם החסרונות שלה.

ברוב המקרים לא נדע מה מחכה לנו בהמשך הדרך. 

לא אשכח, את היום שהברזתי מבית הספר, והלכתי לקנות סיגריות מהמרכז המסחרי הקרוב.
הברזתי כי גם ככה לא הייתי מקשיב בשיעור – לא משנה איזה. הסיבה להברזה – הפרעת קשב ריכוז קשה ועוד כמה פרטים שלא תצליחו להוציא ממני בקלות.

באותו בוקר החלטתי לעלות על המונית הבאה שתסכים לעצור לפרחח כמוני. עם ג'ל בשער, וילקוט בית ספר לא היה לי מה להפסיד.

הרמתי את היד לעצור מונית לנמל התעופה בן גוריון, ממש רציתי לראות את המטוסים ממריאים.

הרמזור בצומת הקרובה שחרר את הרכבים בירוק, ואני במאמצים מנסה למתוח את היד כמה שאפשר למעלה שהנהג יראה אותי.

זה יום המזל שלי, נהג עצר: "לאן אתה צריך?" שאל הנהג.

"לא רחוק, נסיעה של 7 דקות" השבתי בחיוך.
ידעתי שהוא יסכים לקחת אותי, היה נראה שהוא רק התחיל את המשמרת שלו. 

"אז מה ילד כמוך עושה ברחובות בשעה כזאת?"
– לא עניתי מיד. חשבתי על תשובה טובה. "אני צריך להגיע לרופא".
אחרי כמה דקות הבנתי שהנהג מזהה אותי, הוא ידע שאבא שלי עובד באותה תחנת מוניות בתל אביב. ובגלל זה התעניין.
– הסתכלתי עליו דרך המראה מהמושב האחורי וביקשתי: "לא תספר לו כלום נכון?"
– ענה הנהג: "אל דאגה, סודך שמור אצלי".
"ובכל זאת, אני מעדיף שתלך לבית הספר במקום לטייל ברחובות, אני לא חושב שאבא שלך רוצה שתהייה גם נהג מונית בעתיד." – אמר הנהג בקול של אדם עם קצת ניסיון חיים.
– "אני לא אהיה נהג מונית אל תדאג, יש לי תכניות אחרות"

באותו זמן במושב האחורי של המונית, צירוף המילים "להיות נהג מונית" נשמע כמו קללה, ואולי אחד המקצועות הגרועים בעולם.
בלילה, לפני השינה, הרהרתי מה יהיה גורלי המקצועי בעתיד. כבר אז הבנתי את החשיבות של פרנסה, ולהיות מסודר בחיים.
מה שבטוח, להמשיך להבריז מבית הספר כנראה לא התשובה.

כל זה קרה מזמן לפני המון שנים. לפני עידן גט טקסי, אובר, יאנגו, או כל שירות מוניות שמזמינים בלי לדבר עם סדרן בטלפון.
היום בהווה, חלק מחברי הם נהגי מונית, ואני יודע בוודאות שהטכנולוגיה הפכה את עבודתו של הנהג לקלה יותר, ויוקרתית יותר.

בימים אלה לספר שאתה נהג מונית נשמע קצת הייטק,  והכסף קצת יותר טוב מהרבה עבודות שם בחוץ.
אז נכון, בשנת 2024 לנהג מונית אין מעמד של מנתח פלסטי, אבל כן תוכלו לראות נהגי מוניות עם תארים אקדמיים, או נהגי מוניות שהמונית זאת העבודה השנייה שלהם.

העתיד ברוב המקרים אינו צפוי, ואין לדעת מה המקצוע הבא שישנה את מעמדו החברתי בזכות התקדמות טכנולוגית.
never say never.
נכתב ע"י באגס – אימייל לתגובות:
taxi007.israel@gmail.com
כל הזכויות שמורות למוניות 007, אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור מפורש בכתב מבעל האתר.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

טיולים בישראל: הזמנת מוניות לתיירים, תכנון, וטיפים למטיילים

תיירים? אל תתפשרו: טיולים מאורגנים ומוניות לתיירים – חסכו כסף בזמן הטיול – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים, טיפים למטיילים עצמאיים. תיירים רבים המגיעים לישראל מעוניינים לבקר באתרי תיירות רבים ברחבי הארץ. שירותי מוניות לתיירים וטיולים מאורגנים של "טקסי 007" מציעים פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור מי שרוצה ליהנות מחוויית טיול מושלמת.

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

מונית גדולה חונה ליד מטוס

טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

דילוג לתוכן