מחירון מוניות לנתב"ג

בודקים במחירון מוניות לנתב"ג ומוצאים את המחיר הזול ביותר

מונית צהובה מצוירת עם עיניים גדולות ושפתיים מחייכות. על דלת המונית שם החברה, המספר "007".

מחיר מונית לנתב"ג מכל הארץ 2024

*ט.ל.ח. - כל המחירים בהתאם לתקנון.

השוואת מחירים מוניות לנתב"ג

הנחה עד 36% ממחירון משרד התחבורה

מוניות מחירים ממקום למקום

תעריפי מוניות נתבג

דרך חברת המוניות של נתב"ג, ניתן לקבל מחירים אטרקטיביים במיוחד, בהזמנת מוניות לנתבג מראש, במחירים שאי אפשר להתחרות בהם. צפו במחירון מוניות נתבג בראש העמוד – מחירון עדכני לשנת 2024. המחירים רלוונטיים גם למוניות חזרה מנתבג.

זה לא משנה אם אתם מעוניינים להזמין מונית מת"א לנתב"ג או מכל מקום אחר – תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר, ללא תחרות.

חברתנו קיימת כבר שנים ומבצעת הסעות לשדה התעופה בן גוריון מכל ישראל – אנחנו לא מתפשרים על איכות הנהגים שלנו ועושים הכל בכדי שאתם תקבלו את היחס הטוב ביותר.

בשרותנו כל גדלי הרכבים אשר יכולים להכיל מנפש אחת עד 10 נפשות ויותר – עדיף לבצע הזמנות מראש בכדי להבטיח מקומות.

עלות מונית לנמל התעופה

מונית לשדה התעופה מחירון

רוצים לדעת מחיר מונית מנתב"ג? עברו לדף מחירון מוניות מנתב"ג, ובחרו את העיר שממנה תרצו לקבל הצעת מחיר על הסעה של מונית מנתב"ג, לאחר שתלחצו תקבלו את המחיר בהתאם לעיר שאותה הקשתם.

יש לכם עוד שאלות על מחירון מוניות נתב"ג ? חייגו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים, וניצור עמכם קשר עוד היום.

מעוניינים להזמין מונית מתל אביב לנתב"ג ? חייגו אלינו עכשיו.

תקנון מחירון מבצע:

קבוצת המוניות 007 מבצעת נסיעות לנתב"ג במחירי מבצע הנמוכים משמעותית ממחירון משרד התחבורה – אך לפי תנאים שנקבעו מבעוד מועד ע"י הקבוצה, כפי שמופיע בהמשך.

לפניכם תקנון ותנאים למחירון שבאתר:

קבוצת המוניות 007 רשאית בכל עת להאריך / לקצר את כל מחירי המבצע בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, באופן חד צדדי, בכל עת, ללא התרעה מוקדמת.

כל תעריפי המוניות במסגרת "נסיעות במחירי מבצע" כפוף לשיקול דעתה של קבוצת 007, בהתאם לתנאי הדרך, ופרטי הנסיעה המבוקשת.

מחירון נסיעות במחירי מבצע לא כולל –

נסיעות עם 4 אנשים ו 4 מזוודות גדולות שדורשות מונית עם גגון, מונית סטיישן, או מונית מדגם מיניוואן שמיועדת ל 5 עד 6 נוסעים (מונית גדולה).

מחירון המבצעים אינו בתוקף:
• בשעות העומס.
• זמני ביקוש חריגים למוניות.
• חגי ישראל ומועדיו.

מבצע "מוניות זולות לנתב"ג" יתאפשר אך ורק לנסיעות ספיישל "רגילות" לנתב"ג, במוניות עד 4 מושבים – ללא בקשות ותוספות מיוחדות כמו למשל:
נקודות עצירה נוספות, העמסת ציוד ומטען חריג, כמות מזוודות חריגה, המתנה לנוסעים, הורדת נוסעים במספר נקודות בנתב"ג.
• כל שינוי או חריגה ממסלול הנסיעה הקצר ביותר לנתב"ג, יחשב כנסיעה שאינה "רגילה" וייתכן שמחירה יהיה שונה מהמחיר המופיע באתר.

ט.ל.ח.

מוניות - התעריפים החדשים 2024

מבנה התעריף החדש והשינויים

שינויים במבנה התעריפים עתיד לסייע לנוסעים במונית לחשב את מחיר הנסיעה וכן להוזיל עבורם את מחיר הנסיעה הבינעירוני במונית ספיישל, אך מנגד לייקר עבורם את מחיר הנסיעה העירוני במונית. מבנה התעריפים הישן התבסס על חישוב מחיר על פי מדד הזמן או על פי מדד המרחק. התעריף החדש מתבסס על מרחק הנסיעה בתוספת זמן הנסיעה ובתוספת מחיר הנסיעה ההתחלתי. ככל שזמן הנסיעה מתארך עקב פקקים הפיצוי בגין עלות הזמן יגדל ללא תלות בתמורה בגין מרחק הנסיעה.

שאלות ותשובות

האם לנהג המונית מותר לגבות תוספת תשלום עבור נסיעה מנתב"ג, כביש מהיר, או נתיב אגרה?

בנסיעה עם מונית מנתב"ג מותר לגבות 5 ש"ח ובשדה התעופה רמון מותר לגבות 2 ש"ח מעל מחיר הנסיעה.

מדוע בוטל מחירון המוניות הבינעירוני?

מחירון המוניות הבינעירוני הישן כשל לחשב מחירים עבור נסיעות מנקודה A ל-B באופן מדויק, והחישוב התבסס על חישוב שרירותי בין 2 ערים ללא התחשבות בנקודת היציאה ונקודת היעד.

נסיעה על פי מחירון קבוע מראש לא התחשב כלל במרכיב הזמן הכלול בכל נסיעה, מחיר הנסיעה מתל אביב לירושלים על פי המחירון הישן היה זהה אם אורך זמן הנסיעה הוא 70 דקות או 120 דקות, חוסר דיוק זה עלול היה לפגוע בנהג המונית או בנוסעים. 

מותר לנהג המונית לסכם על מחיר קבוע מראש "מחיר פיקס"?

מותר לנהג המונית ולנוסע לסכם על מחיר פיקס קבוע מראש בתנאי שהמחיר אינו יקר יותר ממחיר הנסיעה על פי מונה.

למה הוסיפו את תעריף 3?

על מנת לייצר "תמריץ" לנהגי המוניות לעבוד בלילות, או סופי שבוע בהם קיים מחסור בהיצע מוניות זמינות, נוסף תעריף 3 בנוסף לתעריף 1 ו-2 .

האם מחיר הנסיעות מחוץ לעיר או בתוך העיר במונית ספיישל יתייקרו?

נוסחת המחיר החדשה מפצה את נהג המונית עבור זמן הנסיעה, ולכן נסיעה למרחק קצר עד 15 ק"מ בזמן פקקים יהיה יקר יותר ביחס לחישוב מחיר הנסיעה בתעריף הישן. לעומת זאת נסיעה למרחק ארוך (נסיעות מחוץ לעיר) יוזיל את מחיר הנסיעה.

מתי יכנס לתוקף המונה החכם?

המונה החכם החדש ייכנס למוניות כנראה בהמשך השנה, כאשר הודעה לגבי המועד המדויק ימסר ממשרד התחבורה. המונה החדש אמור לאסוף מידע על נהג המונית, ועל הנסיעות במונית. המונה החכם יאפשר עדכון של תעריפי הנסיעה מרחוק מבלי להגיע למוניטקס או לקופונית. כמו כן, המונה החדש אמור למנוע כפילויות מונים, או נסיעה של נהג מונית ללא רישיון או ביטוח בתוקף.

כל כמה זמן יתעדכנו תעריפי המוניות?

תעריפי המוניות יתעדכנו ב-1 באפריל כל שנה, עדכון המחירים אוטומטי והוא ייעשה בהתאם להחלטת משרד התחבורה המבוסס על שינויים במדדים.

כיצד חישוב המחירים החדש עוזר לנוסעים?

החישוב החדש מאפשר לנוסעים לשער מה יהיה מחיר נסיעה על פי על אפליקציות כמו WAZE המחשבות את זמן ומרחק הנסיעה. אמנם מחיר הנסיעה הקובע יהיה על פי המונה.

דילוג לתוכן