מונית 6 מקומות

מונית 6 מושבים בישראל: הזמנת מונית ל-6 אנשים בפריסה ארצית, חברת מוניות 007 מציעים לכם מוניות גדולות ומרווחות לנתב"ג, טיולים, אירועים, תיירות, עסקים, מוסדות ממשלתיים ועוד. התקשרו עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת.

מונית של 6

מונית ישראלית 6 מקומות, רכב הסעות לבן עם סימן מונית צהוב ודגל ישראל ברקע.

מונית 6 מקומות לנתב"ג

כעת אתם יכולים להזמין מוניות לשדה התעופה של 6 מקומות במחירים אטרקטיביים מבלי להכניס את היד כל כך עמוק לכיס. התקשרו עכשיו לקבלת מידע נוסף.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

מונית מרצדס 6 מקומות

כבר שנים שאנחנו עוזרים ללקוחותינו להזמין הסעות ומוניות של 6 מקומות לנתב"ג ולכל רחבי הארץ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

חברת המוניות לנתב"ג

בחברת המוניות נתב"ג אנו מציעים שירותי הסעות מכל הערים המרכזיות של הארץ במחירים שקשה מאוד להתחרות בהם.

שירות מוניות של 6 נוסעים בכל חלקי הארץ

למה להזמין את חברת מוניות 007?

  • יחס אישי ומקצועי
  • בגלל המחיר

כמו כן, תוכלו לצפות במחירון מוניות לנתב"ג עד 4 נוסעים, מחירי מבצע* עדכניים לשנת 2024 בהתאם לתקנון. יש לכם עוד שאלה על מוניות בנתב"ג? נשמח לענות בהקדם.

מחירים ללא תחרות

ניתן להזמין הסעות של מוניות גדולות לנתב"ג אצלנו בהזמנה מראש בלילות ובבקרים החל ממוניות קטנות ועד למוניות עם כמה נוסעים – הזמינו מונית זולה לנתב"ג במחירים הזולים בישראל.

יש לכם את האפשרות כעת להזמין מונית מתל אביב לנתב"ג בזול במחירים אטרקטיביים במיוחד, אל תבזבזו את הזמן והזמינו עוד היום את המונית הבאה שלכם. התקשרו לעוד פרטים על מונית גדולה או השאירו שם וטלפון ויחזרו אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן