דף הביתמונית מאילת לנתבג

אתר מוניות bengurion-taxi.co.il מספק לכם הערכה של מחיר הנסיעה במונית מאילת לשדה התעופה בן גוריון. רוצים לצפות את עלויות המונית? אנו נעזור לכם לחסוך הרבה כסף, ולהפחית את תעריפים במונית מאילת לנתבג.

מאתר מחירי המוניות שלנו מחשב כמה עולות מוניות מאילת לנתבג, גלו מהם תעריפי המוניות בעיר שלכם. העריכו את מחיר המונית מאילת לשדה התעופה בן גוריון בכל מקום ובכל זמן.

קבלו תעריפי מוניות ומחירים עבור מוניות גדולות ל-8 נוסעים או 4 נוסעים. הערכת מחיר של אתר bengurion-taxi.co.il מכוילות על סמך תעריפי מוניות מקומיים ומחירי מוניות בפועל שנאספו ממאגרי מידע שונים במשך שנים.

טרמינל 3 – העלאת נוסעים, ומידע שימושי עבור נוסעים.

תור מוניות בקומה Gקומת תחבורה ציבוריתחניון 280 [בעתיד חניון 22]
מותרת העמדת מוניות לצורכי המתנהנתיב צפוני – שער 23חניוני מוניות לצורכי המתנה
מקומות לשם חניה ואיסוף נוסעים לנסיעה במוניותמוניות אשר הוזמנו מראש הנושאות אישור מיוחדחניוני מוניות לצורכי רישום והמתנה
העלאת נוסעים למונית על פי הוראת סדרן המוניותמוניות להסעות צוותי אוויר ועובדי חברות תעופהחניוני מוניות לצרכי רישום והמתנה במקומות מורשים
קומה G [קרקע], אולם מקבלי פניםשער 23 תחבורה ציבוריתנמל תעופה בן גוריון – חניונים בנתב"ג
הסעת נוסעים משדה התעופה בן גוריון מותנית ברישום מראש, ותשלום על סך של 5₪ וקבלת אישור הסעה.

שירות הזמנת מוניות מנתב"ג לאילת

מוניות "007" – הדרך הזולה ביותר להגיע מכל מקום בנתב"ג לכל רחבי הארץ!

שירות מוניות מותרות של נתב״גחברת "007" מפעילה של מערך מוניות מותרות מנתב״ג לכל חלקי הארץ. תור המוניות והחניון נמצא בטרמינל 3, שער 03 בקומת הקרקע, או ביציאה הראשית של טרמינל 1. הזמנת מונית מראש מנתבג תאפשר לכם לקבל מונית בזמן קצר לאחר הגעה פיזית שלכם לתור המוניות, לכן אנו ממליצים להזמין מונית כאשר אתם עדיין בחו"ל לפני הנחיתה בנתב"ג.

דילוג לתוכן