מוניות מנתב"ג מחירים

מחירון מוניות מנתב"ג 2024

מוניות מורשות 007

מחירון תעריפי מוניות מנתב"ג לכל חלקי הארץ ב-2024: הזמנת מונית מנתב"ג במחיר משתלם, אנו נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על מחירי מוניות מנתב"ג לכל מקום בישראל. תעריפי נסיעה מכל עיר או יעד בישראל מנתבג נקבעים לפי מרחק הנסיעה. כמה תעלה לכם הנסיעה מנתבג?

* ט.ל.ח. – כל המחירים כפופים לתקנון קבוצת 007 שמופיע בעמוד מחירון מוניות לשדה התעופה בן גוריון.

מונית מנתב"ג במחיר אטרקטיבי

איך מוצאים מונית מנתב"ג במחיר הגיוני?

חברת המוניות של נתב"ג מציעה מגוון רחב של הסעות ליליות ויומיות מנתב"ג בכדי שאתם תגיעו אל היעד שלכם בחו"ל בצורה המהירה, הבטוחה, והאטרקטיבית ביותר – מוניות לנתב"ג בזול.

תעריפי מוניות זולים מנתב"ג

צוות נהגי המוניות של החברה היינו צוות מסור, אחראי, עם שנים של ניסיון – כך שאם רציתם להזמין מונית מנתב"ג בזול ועדיין לשמור על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר בהחלט הגעתם אל המקום הנכון.

מונית מנתב"ג במחיר משתלם

מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית של מוניות מנתב"ג עם מחירים הגיוניים? התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ותענו בהקדם.

רוצים להזמין מונית לנתב"ג לראשון לציון? חייגו כעת להזמנת הסעה במחירים הזולים ביותר.

כמו כן, החברה מעניקה שירותי מוניות מפתח תקווה לנתב"ג.

נמל התעופה בן גוריון חניה והעמדה של מוניות

קביעת מקומות לשם עצירה, העמדה וחניה של מוניות בנמל התעופה בן-גוריון
מתוך אתר רשות שדות התעופה

המקומות הבאים נקבעו לשם חניה של מוניות כמפורט (ד' אלול תש"פ, 2020 אוגוסט 24)

עצירה של מונית לצורך העלאת נוסעים תתבצע במקומות המיועדים לכך בלבד:

1. טרמינל 1 – תור המוניות בנתיב הצפוני קרוב לשער 8. מוניות שנרשמו וקיבלו אישור בחניון 280 רשאיות לעצור במקום זה. העלאת נוסעים למונית תבוצע על פי הנחיית סדרן המוניות.

2. טרמינל 3 – תור מוניות בקומה G בתקופת הקורונה ועד להודעה חדשה – חניון 24. מוניות שנרשמו וקיבלו אישור בחניון 280 רשאיות להעמיד את רכבם במקום האמור לצורך העלאת נוסעים למונית. העלאת הנוסעים על פי הנחיית סדרן המוניות.

3. קומת תחבורה ציבורית – נתיב צפוני בסמוך לשער 23 מוניות שנרשמו וקיבלו אישור בחניון 280. מוניות אשר הוזמנו מראש כמונית מוזמנת באמצעות אפליקציית מוניות רשאיות להעמיד את רכבם במקום האמור וזאת לצורך העלאה והורדה של נוסעים.

נתיב דרומי – קומת תחבורה ציבורית: מותרת עצירה והעמדה של מוניות להסעה של צוותי אוויר ועובדי חברות תעופה בלבד, בהתאם למקומות שנקבעו בתמרור.

חניית מונית לצורך העלאת נוסעים מותרת במקומות שלהלן בלבד:

חניון 280 (חניון 22) : בחניון זה מותרת חניית מוניות לצורך רישום והמתנה לנוסעים. האיסוף יתבצע בהתאם להוראת הסדרן. על המונית להגיע לתור המוניות בטרמינל 1, קומה G, או לנתיב צפוני בסמוך לשער 23, על מנת לפגוש את הנוסעים. כמו כן, הוראות אלה תקפות גם לגבי שירות הסעה במונית אשר הוזמנה מראש באמצעות אפליקציית מוניות כמו גט טקסי.

חניון 18 – מוניות מוזמנות: בחניון זה, מותרת חניית מוניות מוזמנות אשר נרשמו מראש. נהג המונית ממתין להגעת הנוסעים לחניון למשך זמן שלא יעלה על 30 דקות ממועד כניסת המונית לחניון.

הרישום כמונית מוזמנת מתבצע בחניון 280.

נתיב דרומי בקומת תחבורה ציבורית: נתיב זה מיועד להמתנת נהג המונית לצוותי אוויר ועובדי חברות תעופה בלבד. החניה בהתאם להוראות שנקבעו בתמרור.

 

דילוג לתוכן