מונית זולה לנתב"ג

הסעות ומוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון

כאשר בוחרים מונית זולה לנתב"ג צריך לדעת שהכסף זה לא האלמנט היחיד - המחיר הוא פקטור משמעותי ביותר, אבל חשוב להסתכל תמיד על אמינות החברה, על הרכבים שלה , על הנהגים שלה ועוד...

מוניות זולות לנתב"ג

חושבים על הזמנת לשדה התעופה?

  • שירות VIP
  •  בגלל המחיר
  • בגלל הנוחות
  • זמינים 24 שעות

השאלה הראשונה שעולה היא מאיפה ניתן להזמין באמת בזול ועדיין לשמור על איכות נסיעה ורמת בטיחות גבוהה.

בחברת המוניות לנתב"ג תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מבלי להכניס את היד כ"כ עמוק לכיס.

ניתן להזמין מונית לנתב"ג בזול טלפונית בכל עת.

אנחנו בחברת המוניות לנתב"ג אספנו ב"פינצטה" את שורת הנהגים שלנו על מנת להבטיח לכם את הנסיעה הבטוחה והנוחה ביותר ובמחירים ללא תחרות.

ניתן להזמין הסעות של מוניות זולות לנתב"ג אצלנו בהזמנה מראש בלילות ובבקרים החל ממוניות קטנות ועד למוניות עם כמה נוסעים – ניתן להזמין מונית מפתח תקווה לנתב"ג במחירים הזולים ביותר.

מעוניינים לבצע הזמנה של מונית זולה לנתב"ג ? כעת ניתן להתקשר אלינו ולהזמין מונית במחירים מוזלים דרך האינטרנט – התקשרו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

הזמינו מונית 6 מקומות כבר עכשיו – פרטים בטלפון.

מידע על מוניות זולות לנתב"ג

סקרנים לדעת איך נקבעים מחירי המוניות לנתב"ג? אם אתם מתכננים לנסוע במונית לשדה התעופה, אבל לא רוצים לשלם הרבה כסף, הגעתם בדיוק לחברת המוניות הנכונה.

אני אתן לכם מידע רב ומפורט בכל מה שנוגע למחירי מוניות מוזלים. האם יש תוספת מחיר על מזוודה? על איזה תוספות בדיוק צריך לשלם, ועוד הרבה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לנסוע לנמל התעופה באמת בזול.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית – מוניות והיסעים (נפתח בחלון חדש)

מה זה מוניות זולות?

מוניות זולות, הן מוניות מיוחדות לנסיעה לשדה התעופה או משדה התעופה באופן שחברת המוניות פועלת בפורמט שבו היא יכולה להציע לנוסעים מחירים מוזלים בצורה משמעותית בהשוואה לחברות מוניות רגילות.

החברה יכולה להציע מחיר נמוך מכיוון שהמוניות נעות במסלול קבוע לנתב"ג ומנתב"ג. הרעיון הוא שהנהג נוסע לכיוון שאתם צריכים בכל מקרה.

איך מתומחרת הנסיעה?

התמחור נקבע בדרך כלל לפי הרעיון שככל שתקדימו להזמין את המונית, כך תיהנו ממחיר זול יותר.

כמה עולה תוספת מזוודה?

בחברת המוניות 007, לא משלמים תוספת מחיר מיוחדת על מזוודות, וזה בניגוד לתחנות מוניות אחרות שכן גובות תשלום נוסף של 4.2 על כל מזוודה.