מוניות 007 תשיק שירות מוניות ל-6 נוסעים

עד 2025, לחברת מוניות 007 יהיו 36 מוניות חדשות ל-6 נוסעים באזורים מוגדרים מראש. מנהלי חברת מוניות 007 מסרו כי מטרת השירות היא הרחבת פעילות החברה לאזורים חדשים בישראל.

תוכן עניינים

שירות מוניות ל-6 נוסעים זמין בנתב"ג

מנכ"ל חברת מוניות 007, צבי לאופר, הודיע על השקת השירות החדש במפגש השנתי של נהגי החברה. כיום, ובעתיד, שירות מוניות ל-6 נוסעים זמין בנתב"ג, וברחבי הארץ, ומאפשר לנוסעים הזמנת מונית גדולה מנתב"ג לכל חלקי הארץ במחירים מוזלים.

חברת מוניות 007 פועלת כעת בעיקר בנתב"ג. היא מאפשרת לנוסעים להזמין מוניות של 6 אנשים במחירים אטרקטיביים 24 שעות ביממה.

בדומה לשירותי המוניות האחרים של החברה, תוכלו לשלם גם באשראי וגם במזומן. בנוסף, תקבלו תמיכה ושירות מסביב לשעון.

"השירות הייחודי הזה יביא את הנוחות והאמינות של מוניות ספיישל, גם למוניות 6 מקומות, ויתרום להשגת היעד שלנו – להפוך לחברת המוניות המובילה בישראל". אמר צבי לאופר, המנכ"ל של מוניות 007.

"מתן אפשרויות תחבורה רבות יותר לנוסעים, יביא אותנו למסלול של הצלחה קולקטיבית", הוסיף.

אולי יעניין אתכם גם:

חברת מוניות 007 תתחרה עם חברות מוניות גדולות בישראל

סמנכ"ל התפעול של מחלקת התחבורה ב-OV, טוביה סגלוביץ, הוסיף: "השותפות שלנו עם חברת מוניות 007 היא צעד נוסף בכיוון הנכון, החברה נותנת לנו שירותי מוניות שנים רבות, ועדיין נותרה מחויבת לשיפור השירות, ולהרחבת אפשרויות התחבורה, כדי להפוך את הנסיעה לנתב"ג או מנתב"ג לקלה ונעימה.

מנהלי חברת מוניות 007, שחוגגים 17 שנות פעילות בישראל, טוענים, שיחד עם שותפיהם העסקיים, יצליחו להרחיב את קהל לקוחות החברה בשנה הקרובה, על ידי הוספת שירותי מוניות חדשים, שיאפשרו לאלפי ישראלים ליהנות מנסיעה לנתב"ג או מנתב"ג במחירים אטרקטיביים.

עם זאת, החברה ממשיכה להפגין ביצועים מרשימים בכל המדדים, כאשר אפילו נהגי המוניות שעובדים עם החברה, מדווחים כי הם מרוצים מאוד משיתוף הפעולה הנוצר בינם לבין החברה במשך השנים.

מומלץ עבורכם:

השאירו תגובה

דילוג לתוכן