חברת מוניות 007 השיקה שירות חדש בישראל – הזמנת מונית לנתב"ג בלילה

חברת מוניות 007 הישראלית השיקה שירות מוניות חדש לנתב"ג גם בשעות הלילה ועשויה כך להוריד את מחירי החברות המתחרות. השירות החדש הושק היום, והחברה מבטיחה להוזיל במקביל את כל מחירי הנסיעות לשדה התעופה בן גוריון

תוכן עניינים

מרצדס בנץ לבנה חונה מול מטוס

הזמנת מוניות לנתב"ג בשעות הלילה: האם זה השירות זה שישנה את שוק המוניות?

מול השחקניות הרבות והוותיקות בשוק המוניות הישראלי – עולה כעת שחקנית נוספת – "מוניות 007" עם מחירים זולים יותר, אך היא מכוונת כעת לצרכנים שמזמינים באופן קבוע מוניות לנתב"ג בלילה. אילו אתגרים עומדים בפניה, ועד כמה הצרכנים הישראלים ירוויחו מהשקת השירות החדש?

אולי יעניין אתכם גם:

השירות החדש יוצא לדרך עם מחירים מוזלים

השירות מצטרף לשירותים נוספים של חברת מוניות 007 כמו: מוניות גדולות, מוניות נגישות, מוניות VIP, או הסעות במיניבוסים יוקרתיים. מה הייחוד בשירות החדש? האם בשוק המוניות קיים חוסר בנישה הזאת?

חברת מוניות 007 נמצאת בבעלות משותפת של מספר שותפים הנחשבים למומחים בשוק המוניות הישראלי, בראשם עומד בכיר לשעבר בתחום התחבורה. הרעיון הוא להשיק את השירות החדש לפני שאנחנו נכנסים לתקופה שבה ישראלים רבים מתכננים חופשות סקי בכל רחבי העולם.

שירות המוניות החדש נועד להתחרות באפליקציות מוניות מוכרות בישראל, וגם בתחנות מוניות גדולות.

במסגרת שירות המוניות החדש תוכלו להזמין גם מוניות גדולות ל-5,6 אנשים, מוניות נגישות לנכים בכיסא גלגלים, מיניבוסים מפוארים, או מוניות עם מושב בטיחות לתינוק. המיתוג שבחרו בחברה הוא "לתת שירות טוב במחיר טוב", כלומר אין צורך לשלם הרבה עבור הזמנת מונית לנתב"ג בלילה.

האם המחירים באמת הכי נמוכים?

השירות שמציעה חברת מוניות 007 מבוסס על שירותי מוניות קיימים, שאותם ניתן להזמין מאז תחילת פעילותה של החברה בישראל בשנת 2007. בדומה למודל של חברות לואו קוסט, תוכלו לקבל מחיר מוזל רק במידה ותזמינו מונית לנוסע 1 או 2.

לפי מנהלי החברה, מחיר מונית ספיישל לאדם בודד או זוג, תשקף הנחה של 20% בערך ממחיר המחירון. יש לציין כי מחיר ההשקה המיוחד אינו תחום בזמן כרגע.

ערכנו השוואת מחירים של כמה שירותי מוניות לנתב"ג הפועלים בישראל בשנים האחרונות. בבדיקה שנערכה, עולה כי התשובה לשאלה היכן ניתן למצוא את המחיר הנמוך ביותר תלויה בשירות עצמו. לכן, אנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים על פי הצרכים האישיים שלכם.

יש לומר כי המחירים ההתחלתיים של המתחרות משקפים פער של כמה עשרות שקלים, כאשר את המחיר הנמוך ביותר מציעים בחברת מוניות 007 כאשר מדובר על נסיעה של עד 2 נוסעים.

כן, תוכלו לשלם לנהג במזומן או באשראי. אם תבחרו לשלם באשראי תעשו זאת כרגיל באמצעות האפליקציה ואם תבחרו במזומן תעביר את התשלום ישירות לנהג בסיום הנסיעה.

קישורים שימושיים:

השאירו תגובה

דילוג לתוכן