מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

תוכן עניינים

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

שירות מוניות 5 מקומות לנסיעות נתב"ג הלוך-חזור

חברת מוניות "טקסי 007" משיקה שירותי מוניות ל-5 אנשים בישראל עם מחירים חדשים.

זה המקום להזכיר שוב כי מוניות "טקסי 007" היא אחת מחברות המוניות המובילות בישראל, ולכן הושקעה מחשבה מיוחדת לנושא של שיפור השירות לכל לקוחות החברה, גם על ידי הורדת מחירים עבור כל הישראלים.

בחברת מוניות "טקסי 007" קיימים שירותי מוניות נוספים כמו:

  • הזמנת מוניות גדולות על פי בקשה
  • שירותי מוניות 6 מקומות
  • מוניות לנכים עם כיסא גלגלים
  • הסעות לנתב"ג
  • מוניות עם כיסא בטיחות לתינוק
  • איסוף עם שלט מנתב"ג
  • הצמדת נהג ליום שלם

אולי יעניין אתכם גם:

מוניות נתב"ג הלוך-חזור: מחירי 2024 מיוחדים מכל חלקי הארץ

אפשר לחסוך כסף על מוניות נתב"ג, חברת מוניות 007 מציעה לישראלים להזמין מונית הלוך-חזור כדי להוזיל את עלות הנסיעה. לפני החופשה הבאה שלכם, כדאי לכם לאמץ שיטה שתחסוך לכם 20% במחיר המונית.

מה תצטרכו לעשות?

מרבית הישראלים מזמינים טיסת הלוך חזור מראש. למה? אחת הסיבות היא – חיסכון בכסף. אם תבחרו לאמץ את השיטה גם בהזמנת מוניות 5 מקומות אל/מ נתב"ג – תוכלו לחסוך הרבה כסף. לא משנה אם אתם גרים בתל אביב או בחיפה, אם אתם מתכננים להגיע עם מונית 5 מושבים אל/מ נתב"ג, כדאי לכם להזמין מונית הלוך-חזור מאותה חברת מוניות.

חברת מוניות 007 ממליצים לכם לנצל את ההנחה האטרקטיבית. בזמן הזמנת מונית ל-5 אנשים לנתב"ג, תוכלו לקבל מחיר גם למונית חזרה מנתב"ג. אופציה זאת תחסוך לכם זמן חופשה יקר, וגם תהיה זולה יותר ב-20% במידה ותחליטו להזמין מונית לכל כיוון בנפרד.

מומלץ עבורכם:

עכשיו יותר מתמיד, הזמינו מונית 5 מקומות

מ-טקסי 007 נמסר: ״השירות המדובר הושק רשמית בישראל ב-2024, ולכן, יש לקוחות רבים שממתינים לו. כל נהגי המוניות של החברה מוכנים לקבל הזמנות של מוניות 5 מקומות מכל חלקי הארץ, אנו מעריכים שנגיע לכמה מאות נוסעים בחודשים הראשונים".

השאירו תגובה

דילוג לתוכן