מוניות נתב"ג

מוניות בנתב"ג בן גוריון

הזמינו מוניות נתבג 24 שעות - מחירון מבצע

מזמינים מראש, ומגיעים לטרמינל בול בזמן!

רק מוניות חדישות

חשוב לנו שתגיעו לשדה התעופה בשלום, בבטיחות, ובזמן שנקבע, לכן אנו מקפידים על מוניות מדגמים חדשים. כל הרכבים נקיים, וללא עישון.

מונית נתב"ג - שיא הנוחות

בחופשה שלכם מגיע לכם להתפנק. חשבתם על אוטובוס או רכבת לנתבג? מסובך ומיותר. אין מה לחשוב, עם המחירים של מוניות נתב"ג אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפנק כל הדרך לשדה התעופה.

דיוק ועמידה בזמנים

לשדה התעופה חשוב להגיע בזמן, אף אחד מאיתנו לא רוצה לפספס טיסה. אנו מבינים את חשיבות העניין ולכן סדרן התחנה מעביר את הנסיעות לנהגים כמה שעות מראש. הנהג מתקשר לנוסע רבע שעה לפני כל נסיעה.

מחירים זולים גם חזרה מנתב"ג

רוצים לקבל מחיר מבצע גם חזרה מנתב"ג? אין בעיה. מתקשרים אלינו ממש כשנוחתים ואנו נדאג שהנהג יתקשר אליכם תוך מספר דקות!

נוסעים ממליצים

"עם מוניות נתבג תמיד הרגשתי כמו משפחה, הנהגים כל כך נחמדים, ותמיד מציעים לעזור עם המטען. אני נוסעת קבועה כבר מספר שנים"
אלה סביון
נוסעת קבועה
"אני נוסע לשדה התעופה מספר פעמים בשנה לצורכי עבודה. בפעם הראשונה שנסעתי עם החברה, זה היה רק בגלל המחיר הזול. היום אני מזמין גם בגלל השירות, והנהגים הנחמדים"
שהם אביב
לקוח מרוצה

קצת עלינו

חברת מוניות נתב"ג נוסדה בשנת 2007, כדי לספק שירות מוניות לנתב"ג, והיינה החברה היחידה בארץ המספקת מוניות לשדה התעופה בפריסה ארצית בעשרות אחוזי הנחה. מאז הקמתה, צברה החברה אלפי לקוחות מרוצים, בזכות שירות נהדר והוגן לנוסעיה.

שירות מושלם לנוסעים

מיום פעילותה הראשון, מוניות נתבג שמה את הלקוח במרכז, כמשאב החיוני ביותר של החברה. בסקרים שערכו העיתונים כלכליסט וגלובס במדד חווית הנוסע, נמצא שברמת השירות בין מוניות נתב"ג לחברות המתחרות – דורגה החברה ראשונה בפערים גדולים. החברה תמשיך להתמקד בנוסעים, בשביעות רצונם ובצורכיהם, והדבר בא לידי ביטוי בשביעות רצון הלקוחות.

חזון וערכי החברה

מזה מספר שנים חברתנו, משתתפת בפעילות למען הקהילה באמצעות תרומות לעמותות, ובעיקר באמצעות
התנדבות של עובדי החברה. תרומה לקהילה היינה חלק חשוב מחזון וערכי החברה.