לוגו מוניות מחולון לנתבג

מוניות לנתב"ג מחולון

Holon Taxi from and to Ben Gurion Airport

מוניות לשדה התעופה מחולון 

תחנת מוניות 007 מספקת שירותי מוניות לנתב"ג מחולון, שירות המוניות שלנו הוא הזול ביותר בעיר חולון, ומונית מחולון לנתב"ג, מחירה 100 ש"ח בשעות היום או בשעות הלילה.

שאלות נפוצות בנושא מוניות מחולון לשדה התעופה בן גוריון:

 
  • שאלה: איך מזמינים מונית ספיישל מחולון לנתב"ג?
  • תשובה: מונית ספיישל בחולון לשדה התעופה בן גוריון, מזמינים דרך חיפוש בגוגל של הביטוי "מוניות חולון נתב"ג", ביטוי זה יביא אתכם לאתרים רבים שפועלים באזור חולון והסביבה, ומספקים שירותי מוניות והסעות לנתב"ג.
  • שאלה: כמה עולה מונית ספיישל מחולון לנתב"ג?
  • תשובה: תעריף עלות מונית מחולון לנתב"ג משתנה בהתאם לנסיבות. הכוונה היא שהתעריף הוא נגזרת של מספר הנוסעים במונית, תעריף הנסיעה – אם מדובר בתעריף 1 או בתעריף 2?
  •  איזה דגם של מונית אתם צריכים? האם אתם צריכים מונית גדולה ל 6 אנשים או ל 5 אנשים? או מונית ספיישל רגילה של עד 4 אנשים?, כמובן שדגם המונית משפיע על מחיר הנסיעה לשדה התעופה. 
  • מהי מונית גדולה? מונית גדולה למשפחה, היא מונית מסוג "ואן" והיא מספקת שירותי הסעות למשפחות שצריכות להגיע לשדה התעופה ביחד, בלי לפצל את המשפחה ל2 מוניות ספיישל רגילות. 

☆ מזוודות ומטען בנסיעה לנתב"ג – עוד אלמנט שעשוי להשפיע על עלויות הנסיעה מחולון לנתב"ג, הם מספר המזוודות שיש לכם, או אם יש לכם מטען חריג בנסיעה, הכוונה לעגלות, גלשנים, קופסאות, תיקים מיוחדים, ציוד סקי ועוד … 

חשוב מאוד לשאול את סדרן המוניות בתחנה האם המחיר שהוא מציע לכם כולל את הציוד שלכם, הזמנה טלפונית, ואת כל הנוסעים ברכב, זאת מפני שבסיום הנסיעה יכול נהג המונית להוסיף תשלום עבור כל אותם "חריגים". 

מומלץ לסכם את מחיר הנסיעה הסופי בטלפון, ולא להשאיר זאת לסיום הנסיעה. כשאתם רוצים לקבל את המחיר הזול ביותר, חשוב מאוד להקפיד על כללי הזמנה אלה.

האזור שבו אתם גרים בחולון, גם עלול להשפיע על מחיר המונית, הכוונה היא, שכונת בן גוריון בחולון רחוקה יותר מהשדה משכונת קריית שרת, לכן, יש תחנות שעשויות לתמחר את הנסיעה בהתאם, לפי מספר הקילומטרים מנתב"ג.

נסו למצוא תחנת מוניות שנמצאת באזורכם, כדי לקבל את המחיר הכי זול. אם אתם צריכים לנסוע לנמל התעופה בן גוריון בחגים, יום שישי, שבת, או מועדים מיוחדים, דבר זה כנראה ייקר לכם את עלות הנסיעה באחוזים רבים, במועדים וחגים, יש הרבה פחות מוניות בעבודה, זמינות המוניות נמוכה, ולכן התמחור עלול להיות גבוה יותר. קחו זאת בחשבון.

  • שאלה: כמה ימים לפני מועד הנסיעה לנתב"ג צריכים להזמין מונית?
  • תשובה: מונית לנתב"ג מומלץ להזמין יום לפני מועד הנסיעה המתוכנן.