מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

תוכן עניינים

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות נתבג: מחיר זול ידוע מראש

הזמנת מוניות זולות: איך זה עובד?

פשוט מאוד, לאחר הנחיתה, הנוסעים יוכלו להזמין מונית דרך אפליקציית וואטסאפ או באמצעות אתר מוניות bengurion-taxi.co.il. לאחר הזנת פרטי היעד, יקבלו הנוסעים אישור הזמנה בהודעת SMS. לאחר מכן, יוכלו לגשת למיקום אשר נקבע מראש, שם ימתין להם נהג מונית זמין.

אולי יעניין אתכם גם:

הצטרפו למועדון הלקוחות ותיהנו ממחירים זולים.

מה היתרונות?

שקיפות במחירים:

מחיר ידוע מראש, עוד לפני ההזמנה, הנוסעים רואים את מחיר הנסיעה המשוער, בהתאם ליעד. תעריף מוניות קבוע מראש לכל יעד, ללא הפתעות.
ללא תור:

סוף לתורים הארוכים והמתישים, הנוסעים מזמינים מונית אל/מנתבג מראש וכל נמנעים מהמתנה מיותרת בנתב"ג.
שירות אמין:

כל הנהגים בשירות החדש מחויבים להעניק שירות מקצועי.

כתבות נוספות באתר:

מה אומרים הנוסעים?

שרית כהן, נוסעת מזדמנת אמרה לנו כך: "שירות מוניות זול בנתב"ג, הוא בשורה משמחת לכל הנוסעים. הוא מציע פתרון יעיל, ומשתלם למי שמעוניין להגיע מנתב"ג לכל מקום בישראל במהירות ובקלות".

"השירות החדש פשוט מצוין," מספרת שרון שלביה, נוסעת קבועה. "סוף סוף אפשר להזמין מונית בנתב"ג בלי לחשוש ממחירים או תורים ארוכים."

"אני ממש מרוצה מהשירות," אומר גדעון טביבי, תייר מניו יורק. "היה קל מאוד להזמין מונית, והנהג היה ידידותי ומקצועי."

מומלץ עבורכם:

בפעם הבאה שאתם נוחתים בנתב"ג, מזמינים מונית דרך Bengurion-taxi.co.il!

לסיכום: שירות המוניות החדש בנתב"ג של חברת Bengurion-taxi.co.il, מציע פתרון משתלם למי שמחפש דרך זולה להגיע מנתב"ג לכל מקום בישראל.

עם הזמנה מהירה וקלה, תעריף זול קבוע מראש, שירות מקצועי וצי רכבים חדיש ומפואר, שירות המוניות החדש בנתב"ג של חברת "בן גוריון", הוא הבחירה המושלמת לכל נוסע.

אל תפספסו:

השאירו תגובה