מוניות טרמינל 3 מה שלא ידעתם – המדריך המלא

סיימתם לארוז? הזמינו מוניות טרמינל 3

מוניות טרמינל 3 ייקחו אתכם לנמל תעופה, טלפון לסדרן התחנה, ואתם מסודרים. לטיסה תגיעו בדיוק בזמן. אתם מתרגשים, והשארתם את הזמנת המונית למשימה האחרונה ברשימה. ובכן, שדה התעופה הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר לנסיעה במונית ספיישל, כשהמטרה היא, הגעה קלה ונוחה ככל האפשר לטרמינל. רוב הנוסעים לחו"ל כנראה יבחרו במונית ולא בכלי תחבורה אחר. אין ספק, מונית ספיישל, היא כלי התחבורה הנוח והמפנק ביותר. מונית שירות, אוטובוס, או רכבת, מצריכים הגעה לנקודת מפגש, וכשאתם עם המשפחה, זה הדבר האחרון שתרצו לעשות לפני שאתם יוצאים לחופשה.
כדי להפוך את החופשה להרבה יותר כיפית ומשתלמת, כדאי להשקיע קצת זמן ותשומת לב בחיפוש מוניות זולות.

כמה זמן נמשכת נסיעה במונית לטרמינל 3?

נסיעה במונית לשדה התעופה אורכת כ-25 דקות בממוצע מרוב האזורים בגוש דן בשעות הלילה. בשעות היום הזמן כמובן מתארך לעד שעה תלוי בנקודת המוצא.
נמל התעופה הבינלאומי של ישראל, נחשב לעמוס ברוב חודשי השנה, ברוב רובם של המקרים התורים בשדה התעופה ארוכים יחסית, מומלץ להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני זמן ההמראה.

אילו חברות מציעות מוניות זולות?

רוב החברות מציעות שירות מוניות לנמל התעופה, אך האם הן מציעות מחירי מבצע או מחירים ותעריפים רגילים של משרד התחבורה? רוב האנשים אינם יודעים זאת, אך כשמזמינים מונית מתחנה מוניות "רגילה" באזור מגוריכם, גט טקסי, יאנגו, או כל חברה אחרת, יש סיכוי טוב שתשלמו את תעריף הנסיעה לפי מחירי משרד התחבורה. וההבדלים גדולים מאוד, עד לעשרות שקלים לכל נסיעה. למשל מחיר נסיעה מתל אביב לנתב"ג בתעריף משרד התחבורה יהיה באזור ה 180 שקלים פלוס מינוס, בחברת מוניות טרמינל 3 המחיר הוא 120 ₪ הבדל של לפחות 60 ₪. משמעותי לא?

כשמחפשים מונית עם עצירת ביניים כדי לאסוף נוסע/ת "על הדרך", מומלץ לקבל הצעת מחיר מראש, ואז להשוות בין החברות השונות.

איך להוזיל את עלות המונית?

לעתים חלק מתחנות המוניות מציעות מחירים נמוכים בשעות מסוימות. למשל, במוניות הטרמינל מציעים תעריף מוזל במיוחד בין השעות 21:00 ל 2:00 בלילה. אם אתם יכולים להיות גמישים במועד היציאה מהבית, כדאי לשאול על מחיר מבצע מיוחד לשעות אלה.

דרך נוספת למצוא מוניות זולות לטרמינל 3, היא לבחור בחברת מוניות שנהגיה חוזרים לנתב"ג בכל מקרה.

כמה זמן לפני מזמינים מונית?

קחו בחשבון שמונית נהוג להזמין מספר שעות לפני שעת הנסיעה. אם תבחרו להזמין מונית מהרגע להרגע, קחו בחשבון שישנו סיכון מסוים שלא תהייה מונית פנויה. אנו מציעים מחירי מבצע נמוכים, במיוחד לנסיעות עתידיות שמוזמנות מראש. במילים אחרות, משתלם לתכנן מראש.

בהקשר של מחיר, כדאי לזכור שתקופת הקיץ היא התקופה העמוסה בנתב"ג, ולכן גם מחירי המוניות משתנים וכנראה יהיו גבוהים יותר מאשר בתקופת החורף. יוני, יולי, אוגוסט, הם חודשים של ביקוש גבוה במיוחד למוניות, בגלל שרוב האנשים בחופש, מהלימודים, עבודה וכו' וזה הזמן הפופולרי ביותר לחופשה בחו"ל. רוצים לדעת את תעריף הנסיעה מהעיר שלכם? היכנסו למחירון מוניות נתב"ג עכשיו!