סיימתם לארוז? הזמינו מוניות טרמינל 3

חדשות 007

חדשות 007

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn

מוניות טרמינל 3 ייקחו אתכם לנמל התעופה

טלפון לסדרן התחנה, ואתם מסודרים. לטיסה תגיעו בדיוק בזמן.

אם אתם מתרגשים, והשארתם את הזמנת המונית למשימה האחרונה ברשימה, המאמר הזה הוא בשבילכם.

ובכן, שדה התעופה בן גוריון הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר לנסיעה במונית ספיישל, כשהמטרה היא הגעה קלה ונוחה ככל האפשר לטרמינל 3.

למרות שמונית קצרה יותר יקרה מרוב אמצעי התחבורה שמגיעים לשדה התעופה, רוב הנוסעים לחו"ל בוחרים מוניות ספיישל כשהם רוצים להתפנק, לפני הטיסה.

כלי תחבורה כמו אוטובוס לנתב"ג, רכבת לנתב"ג, או מונית משותפת מצריכים הגעה לנקודת מפגש, וכשאתם עם המשפחה, זה הדבר האחרון שתרצו לעשות לפני שאתם יוצאים לחופשה.

כדי להפוך את החוויה להרבה יותר כיפית ומשתלמת, כדאי להשקיע קצת זמן ותשומת לב בחיפוש אחר חברת מוניות אמינה עם מחירים אטרקטיביים.

כמה זמן נמשכת נסיעה במונית לטרמינל 3?

נסיעה במונית לטרמינל 3 אורכת כ-25 דקות בממוצע, זמן רלוונטי לגביי רוב האזורים בגוש דן ובשעות הלילה. הנוסעים מטרמינל 1 יקצרו את הנסיעה ב-5 ק"מ בערך.

בשעות היום הזמן מתארך ויכול להגיע ל 60 דקות תלוי בנקודת המוצא.

נמל התעופה הבינלאומי של ישראל, נחשב לעמוס ברוב חודשי השנה. אך בשנת 2020 ובינתיים גם בשנת 2021 העומס בנתב"ג ירד משמעותית עקב הקורונה.

נתב"ג יחזור לעצמו כנראה לאחר הקורונה ואז התורים בשדה התעופה יחזרו להיות ארוכים, במיוחד בעונת הקיץ – חודשים: יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, מומלץ להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני זמן ההמראה.

אילו חברות מציעות מוניות זולות?

רוב החברות מציעות שירות מוניות לנמל התעופה, אך האם הן מציעות מחירי מבצע או מחירים ותעריפים של משרד התחבורה?

רוב האנשים אינם יודעים זאת, אך כשמזמינים מונית מתחנה מוניות "רגילה" באזור מגוריכם, גט טקסי, יאנגו, או כל חברה אחרת, יש סיכוי טוב שתשלמו את תעריף הנסיעה לפי מחירי משרד התחבורה.

ההבדל במחיר עלול להיות משמעותי במיוחד, ויכול להגיע עד לעשרות שקלים לכל נסיעה.

למשל מחיר נסיעה מתל אביב לנתב"ג בתעריף משרד התחבורה עלול להיות גבוה במיוחד במידה ואתם נוסעים בשעות הפקקים, מפני שעל פי המונה החדש, המחיר מושפע מרכיב הזמן אך גם מרכיב המרחק.

בחברת מוניות טרמינל 3 המחיר הוא 118₪ הבדל של לפחות 60₪. משמעותי לא?

כשמחפשים מונית עם עצירת ביניים כדי לאסוף נוסע/ת "על הדרך", מומלץ לקבל הצעת מחיר מראש, ואז להשוות בין החברות השונות.

איך להוזיל את עלות המונית?

לעתים חלק מתחנות המוניות מציעות מחירים נמוכים בשעות מסוימות. למשל, במוניות הטרמינל מציעים תעריף מוזל במיוחד בין השעות 21:00 ל 2:00 בלילה. אם אתם יכולים להיות גמישים במועד היציאה מהבית, כדאי לשאול על מחיר מבצע מיוחד לשעות אלה.

דרך נוספת למצוא מוניות זולות לטרמינל 3, היא לבחור בחברת מוניות שנהגיה חוזרים לנתב"ג בכל מקרה.

 

כמה זמן לפני מזמינים מונית?

קחו בחשבון שמונית לנתב"ג נהוג להזמין מספר שעות לפני שעת הנסיעה. אם תבחרו להזמין מונית מהרגע להרגע, קיים סיכון מסוים שלא תהייה מונית פנויה.

בחברת המוניות 007 ממליצים להזמין מראש נסיעה לנתב"ג, כך תקבלו גם מחיר מבצע מיוחד.

בהקשר של מחיר, כדאי לזכור שתקופת הקיץ היא התקופה העמוסה בנתב"ג, ולכן גם מחירי המוניות משתנים וכנראה יהיו גבוהים יותר מאשר בתקופת החורף.

יוני, יולי, אוגוסט, הם חודשים של ביקוש גבוה במיוחד למוניות, בגלל שרוב האנשים בחופש, מהלימודים, עבודה וכו', זאת התקופה הפופולרית ביותר לחופשה בחו"ל.

רוצים לדעת את תעריף הנסיעה מהעיר שלכם? היכנסו למחירון מוניות נתב"ג עכשיו!

מידע כללי לנוסעים במונית

מידע כללי לנוסעים במונית

מידע חשוב לנוסעים במונית משדה התעופה שדה התעופה בן גוריון: תחבורה מנתבג – מוניות נמל התעופה הבינלאומי בן גוריון, הוא שדה התעופה הגדול ביותר במדינת

קרא עוד »
קבלת זכות להפעלת מונית לכלל הציבור

האם כדאי לרכוש מספר מונית ב-2021?

מידע על קניית זכות ציבורית למונית מאדם פרטי לכלל המתעניינים, ותהליך הגשת בקשה לרכישת זכות ציבורית למונית מהמדינה – איך מגישים בקשה למשרד התחבורה לציבור הרחב, לחברה, או לתאגיד

קרא עוד »
ראיון עם נהגת מונית

ראיון עם נהגת מונית

ראיון עם נועה – נהגת מונית במושב הנהג: נועה החליטה לעשות הסבה לנהגת מונית מהייטק תוכן עניינים החלטתי לצאת מהמזגן במשרד לסדרת ראיונות עם נהגות

קרא עוד »
חדשות 007

שירותי מוניות בנתב"ג וממנו – איזה חברת מוניות הכי זולה?

נהגי מוניות בנתב"ג – בשנים האחרונות קיימת דרישה מוגברת לשירותי היסעים זמינים בנתב"ג, ועל כן נהגי מוניות בנמל התעופה בן גוריון ממתינים בחזית הטרמינל 24 שעות לתיירים המגיעים לארץ, ולכל הנוסעים החוזרים ארצה מחו"ל ובוחרים שלא להשתמש ברכבת, באוטובוס, או ברכבם הפרטי.
על פי חברת המוניות 007 המעניקה שירותי היסעים בנתב"ג מאז 2007, ענף התיירות בישראל פורח בשנים האחרונות, ולכן החליטו בעלי חברת ההסעות לרכוש מוניות ומיניבוסים חדשים על מנת לספק את השירות הטוב ביותר לקבוצות תיירים המגיעות מחו"ל.
בנוסף, בחברה השקיעו משאבים רבים בהכשרת נהגים מקצועיים לענף התיירות כנהגי מוניות והסעות.

קרא עוד »