מהו ההבדל בין מונית גדולה למונית רגילה?

מוניות גדולות מציעות אופציות רבות לעומת מונית רגילה. ומיועדת בעיקר לנסיעות של משפחה או קבוצה לנתב"ג

תוכן עניינים

ההבדל בין מונית ואן גדולה למונית ספיישל רגילה הוא מספר הנוסעים שמותר להסיע

מוניות גדולות מציעות מרווח פנים גדול יותר, ומספר מקומות רב יותר מאשר מונית ספיישל רגילה שהיא בעצם מכונית משפחתית רגילה.

במונית ואן יש יותר מושבים

במונית גדולה מדגם ואן תוכלו למצוא 5,6 מושבים ועד 10 מושבים. אם אתם קבוצה גדולה יותר מ-10 תצטרכו להזמין מיניבוס של 16 מושבים.

המוניות הנפוצות ביותר בישראל כמו שכולם יודעים הן מוניות מדגם ספיישל "רכב משפחתי רגיל" ומוניות גדולות מדגם ואן הן הרבה יותר נדירות. מספר מצומצם של נהגים רוכש מוניות גדולות בגלל שהן יקרות לרכישה ולאחזקה.

מספר מוניות גדולות מצומצם מביא לכך שמחיר הנסיעה במונית גדולה יהיה יקר יותר ממונית רגילה. אם אתם צריכים מונית ל-5 נוסעים ומעלה, תצטרכו להזמין מונית ואן גדולה ולשלם לפחות 50% יותר מאשר אם הייתם מזמינים מונית רגילה.

יתרונות וחסרונות של מוניות גדולות:

יתרונות:

  • מרווח פנים המאפשר נסיעה נוחה במיוחד
  • אפשרות להסיע מספר נוסעים גדול יותר
  • דגמי רכבים יוקרתיים שמתאימים לתיירות

חסרונות:

  • זמינות נמוכה
  • מחיר נסיעה יקר

מוניות גדולות כאן כדי להישאר? 

מונית גדולה היא פתרון מעולה כשאתם צריכים להגיע ביחד לנתב"ג או לכל יעד המצריך נסיעה של קבוצה גדולה יחד. לעומת זאת מוניות רגילות הרבה יותר זמינות ומחיר הנסיעה בהן הוא נמוך לעומת מונית גדולה. בדרך כלל השוק מכתיב את התנאים, אם יהיה ביקוש גדול למוניות גדולות עוד ועוד נהגי מוניות ירכשו אותן וכך הזמינות תשתפר ואולי גם מחיר הנסיעה יהיה פחות יקר.

כמה טיפים על מתי כדאי לשקול להזמין מונית גדולה:

כמה נוסעים אתם? אם אתם קבוצה של מעל 4 נוסעים אתם צריכים להזמין מונית גדולה.

מהי מטרת הנסיעה? מונית גדולה מתאימה לתיירות, פגישה עסקית, טיול משפחתי או לאירוע חברתי.

לסיכום:

עכשיו אחרי שקיבלתם הרבה מידע תוכלו לקבל החלטה נכונה יותר, ולדעת אם אתם צריכים להזמין מונית גדולה או מונית רגילה.

בהצלחה!

כן, תוכלו לשלם לנהג במזומן או באשראי. אם תבחרו לשלם באשראי תעשו זאת כרגיל באמצעות האפליקציה ואם תבחרו במזומן תעביר את התשלום ישירות לנהג בסיום הנסיעה.

מונית צהובה מצוירת עם עיניים גדולות ושפתיים מחייכות. על דלת המונית שם החברה, המספר "007".

מוניות לנתב"ג

מוניות לנתב"ג: הזמינו מונית לנתב"ג במחיר משתלם, מצאו את המונית המושלמת לנתב"ג. אנו מציעים מחירים מוזלים ושירות מקצועי, כך שתוכלו להגיע לנתב"ג בזמן. אם אתם מחפשים דרך חסכונית להגיע לנתב"ג, חברת מוניות נתב"ג "טקסי 007" היא הפתרון המושלם עבורכם בישראל.

מונית זולה לנתבג, עם הכתובת של האתר Bengurion-taxi.co.il והלוגו של מוניות נתבג 007

מונית זולה לנתב"ג

כאשר בוחרים מונית זולה לנתב"ג צריך לדעת שהכסף זה לא האלמנט היחיד – המחיר הוא פקטור משמעותי ביותר, אבל חשוב להסתכל תמיד על אמינות החברה, על הרכבים שלה , על הנהגים שלה ועוד…

מוניות 007 לנתב"ג

מוניות משלוחים

מוניות למשלוחים: שירותי שליחויות לעסקים ופרטיים, שירותי משלוחים מבית העסק או מביתכם הפרטי, שירות מהיר, מחירים נוחים, 24 שעות, אנו כאן לשירותכם, התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר.

מוניות נתבג‏ - טרמינל 3

מוניות מנתב"ג מחירים

מחירון תעריפי מוניות מנתב"ג לכל חלקי הארץ ב-2024: הזמנת מונית מנתב"ג במחיר משתלם, אנו נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על מחירי מוניות מנתב"ג לכל מקום בישראל. תעריפי נסיעה מכל עיר או יעד בישראל מנתבג נקבעים לפי מרחק הנסיעה. כמה תעלה לכם הנסיעה מנתבג?

המדריך המלא להזמנת מונית לשדה התעופה

כאשר אתם מתכוונים להגיע לשדה התעופה ואתם רוצים לוודא שתגיעו ליעדכם בצורה נוחה, הזמנת מונית ספיישל היא אחת האפשרויות הטובות ביותר. זהו מדריך מלא שייקח אתכם צעד אחר צעד, כך שתוכלו להזמין מונית לשדה התעופה בקלות

השאירו תגובה

דילוג לתוכן