להזמין מונית בשעות השיא לבן גוריון ב-2024

מספר טיפים והמלצות שיעזרו לכם להזמין מונית לבן גוריון בשעות השיא: הזמינו את המונית מספר ימים מראש, ייתכן שתרצו לשקול נסיעה במונית גדולה עד 8 נוסעים. הזמנת מונית לבן גוריון ב-2024 בשעות השיא יכולה להיות משימה מאתגרת, אך בעזרת טיפים אלו תוכלו להגדיל את הסיכוי למצוא מונית בזמן ובמחיר משתלם.
הזמנת מוניות בשעות השיא

תוכן עניינים

באופן פרדוקסלי, נהגי מוניות לא זמינים כשאתם זקוקים להם

במיוחד אם אתם בליינים, אתם ודאי מכירים את התסכול הרב בניסיון להזמין מונית במחיר שפוי.
התסכול גובר יותר ויותר בניסיונות לשכנע נהגי מוניות לקחת אותנו הביתה / למועדון החל משעה 23:00 ועד 6:00 בבוקר ביום שלמחרת.

להזמין מונית ספיישל בשעות השיא - זמני הביקוש:

אמנם ביום שישי באופן כללי יש הרבה פחות מוניות מאשר ביום חול, אך לפני שעה 22:00 גם ביום שישי עדיין ניתן להזמין מונית באפליקציית מוניות, או דרך תחנת מוניות מקומית. לפני שעה 22:00 תוכלו להזמין מונית ולחכות מספר דקות עד שהיא תגיע.

אך החוקים משתנים לחלוטין אחרי השעה 23:00, הביקוש עולה בהרבה על ההיצע, ואתם יכולים "לבלות" חצי שעה בניסיונות כושלים להזמין מונית. במידה ואתם מנסים לעצור מונית ברחוב, היד שלכם תתעייף מהר מאוד.

אבל אין דרך לדעת מה יקרה עד שמנסים – וכך, לעתים רחוקות אני אפילו לא מנסה להזמין מונית בערב שבת, מכיוון שניסיון קודם אומר לי שזה דיי חסר סיכוי.

מיעוט נהגי מוניות בחלקי העיר – מקשה מאוד להשיג מונית בזמן סביר. לעתים, גם לאחר שכבר הצלחתי לעצות מונית ברחוב, כשאני אומר לנהג מה יעד הנסיעה, הוא מסרב בנימוס.
בדר"כ הנהגים מכינים תירוץ טוב מראש – לדוגמא: "מצטער אני בכיוון הבית" , "אני בדרך להזמנה אחרת" , "אני תפוס".

לנהג מונית ספיישל אסור לסרב לנוסעים - זה לא חוקי.

מעט יצירתיות והנהג בדר"כ מצליח לחמוק דיי בקלות מנסיעות שהוא מעדיף לא לקחת.

במידה וכבר הצלחתם להזמין מונית ביום שישי או שבת, סביר מאוד להניח שהנהג יגבה ממכם תעריף גבוה מתעריף הנסיעה המקורי. נהג עם ניסיון רב בעבודה במונית בסופי שבוע, יגיד לכם מראש כמה כסף הוא דורש עבור הנסיעה. אתם יכולים להסכים או לסרב. זה תלוי בכם עד כמה אתם צריכים את הנסיעה הזאת.

נהגי מוניות ביום יום עובדים שעות ארוכות במעט כסף.

כמה נהג מונית מרוויח בחודש? נהג מונית שעובד ממש מעט יכול להרוויח פחות ממשכורת מינימום אחרי הוצאות, מצד שני נהג מונית שעובד 12-14 שעות ביום כל יום חוץ מיום שבת יכול להרוויח 12-14 אלף בחודש אחרי הוצאות. לעתים הנהגים לא מגיעים גם לסכום הזה, שהוא סכום נמוך מאוד לעוסק עצמאי, שאמור להרוויח יותר כסף משכיר.

עצמאי צריך להרוויח יותר כסף כי הוא אחראי על עתידו והוא חייב לחסוך כסף לימים פחות טובים, ימים שהוא לא יוכל לעבוד מכל מיני סיבות.
לדוגמא:
• נהגי מוניות נמצאים בסיכון גבוה לתאונות דרכים, וכתוצאה מזה לפציעה לא צפויה.
• נהגי מוניות צריכים לחסוך הרבה כסף לשנות הפנסיה, כי אף אחד לא יעשה את זה עבורם.

מה שאני מתאר זה כשל שוק קלאסי:

הביקוש גבוה בהרבה מההיצע עקב נסיבות ברורות וצפויות.

בסופי שבוע, חגים, וימים גשומים, נהגי מוניות מבקשים תעריפי נסיעה גבוהים יותר מהנוסעים, ומסרבים לעבוד עם אפליקציות מוניות כמו גט טקסי או יאנגו בגלל שבדרך כלל הנהג מקבל את התשלום באשראי ולא במזומן שהיא שיטת התשלום המועדפת עליהם כשהם יכולים לבחור. חשוב שתבינו, הנהגים היו מעדיפים להיות בבית עם משפחתם במקום לעבוד בימים כאלה, אך כנראה שהכנסתם מעבודה בימי חול פשוט לא מספיקה כדי לגמור את החודש.

לדעתי ההחלטה אם לעבוד בסופי שבוע כן או לא, הוא ההבדל בין רווח והפסד בסוף החודש. דווקא בסופי שבוע, חגים, וימים חורף גשומים, הביקוש למוניות עולה במאות אחוזים, וזמינות הנהגים יורדת משמעותית.

בחגים נהגי המוניות רוצים להיות עם משפחתם בדיוק כמוכם.

בסופ"ש הכוונה לערב שבת, נהגים רבים שומרים שבת, ויש נהגים שמעדיפים להיות עם משפחתם. בימים גשומים, יש הרבה נהגים בעבודה, אך כולם תקועים בפקקים בגלל הגשם. כל אלה הם תרחישים ברורים וידועים מראש.

יש כמה נהגים שבוחרים לעבוד בסופי שבוע, וחגים, והסיבה היחידה היא – כסף, כמובן. נהגי מוניות מתפרנסים קצת יותר טוב כשיש ביקוש גבוה למוניות, והם יכולים לעלות את תעריף הנסיעה, אמנם זה לא חוקי, אך בשטח זה מה שקורה.

לסיכום:

אני חושב שטוב שיש נהגים שמוכנים להסיע אותנו אפילו אם זה במחיר גבוה יותר. אל תשכחו שבזמן שכולנו יוצאים לבלות, או רוצים להיות עם המשפחה שלנו, האנשים האלה יוצאים לעבוד קשה, וסה"כ נותנים לנו שירות. אני כן מאמין שצריך לפצות אותם בהתאם על עבודה בסופי שבוע, בחגים, או בשעות השיא, כשיש ביקוש גבוה מאוד למוניות, אם זה בגלל פקקים, או בגלל אירוע מיוחד.
אם לנהג לא היה רווח קצת גבוה יותר מאשר יום רגיל, תהיו בטוחים שהוא היה נשאר בבית, או יוצא לבלות בדיוק כמוכם. אני מציע להבא כשאתם עולים למונית והנהג מבקש מחיר קצת גבוה יותר מהרגיל, תשלמו לו באהבה, ואפילו תנו לו טיפ. למה? כי הוא מקריב המון מחייו האישיים, כדי להרוויח עוד כמה גרושים שיעזרו לו לגמור את החודש.

המשיכו לקרוא

טיפים על נסיעה לבן גוריון עם מונית

3 טיפים על נסיעה לבן גוריון עם מונית

במיוחד בתקופת הקיץ – חודשים יוני, יולי, או אוגוסט, מתחילות שיחות קצת אחרות מנוסעים שמחפשים מונית לבן גוריון. בדר"כ מדובר בבקשות מורכבות יותר, שדורשות מאיתנו "לתפור" לכל נוסע את השירות שהכי מתאים עבורו. מכיוון שחודשי הקיץ הם גם חודשי החופש הגדול לילדים, ולסטודנטים יש פגרה מהלימודים, או שהחבר'ה מתכננים טיול לפני הצבא, אופי הנסיעות לנתב"ג משתנה. לכן החלטתי כאן להתייחס לכל מקרה בנפרד, ולהמליץ איך כדאי למצוא את השירות שמתאים במיוחד עבורכם.

מונית לבן גוריון עם מושב בטיחות לילד

הסעה לנתב"ג עם מושב בטיחות לילד

לאחרונה קראתי על משפחה שחיפשה הסעה או מונית לשדה התעופה, שמספקת שירות מיוחד שכולל מושב בטיחות לילד. אני מכיר היטב את הנושא, וחשבתי שגם לכם כדאי להכיר את הנושא קצת יותר טוב. המשפחה בת 6 נפשות, ואחד הילדים בן 3. כל ההורים בוודאי יודעים, לא לוקחים פעוט לנסיעה בכביש מהיר ללא מושב בטיחות. 

שדה תעופה בן גוריון: מוניות

שדה תעופה בן גוריון: מוניות

כאשר אתם מגיעים לשדה התעופה בן גוריון (נתב"ג) ויש לכם צורך להשתמש בשירותי מוניות, תוכלו להזמין מונית מחברת מוניות 007 בנתב"ג, אתם יכולים להזמין מונית לכל יעד בישראל במחיר אטרקטיבי 24 שעות מסביב לשעון, נסיעה טובה!

מידע כללי לנוסעים במונית

מידע ומדריך לנוסעים על מוניות נמל תעופה בן גוריון ב-2024

חלק גדול מכם אינו יודע דברים חשובים על מוניות נמל תעופה בן גוריון ב-2024 – אני כאן כדי לתת לכם טיפים חשובים לפני שאתם מזמינים מונית לנמל התעופה בישראל. לדוגמא: ניתן להזמין מונית מנמל התעופה מראש מחברת מוניות 007, בהתאם לנוהל של רשות שדות התעופה. הנוהל אומר: חובה לתאם עם נהג המונית / תחנת המוניות לפני ההמראה ארצה.

הזמנת מוניות בשדה"ת

הזמנת מוניות בשדה"ת בן גוריון ב-2024

כל מונית ספיישל בישראל מורשה לאסוף נוסעים משדה התעופה בן גוריון, אך רק במידה והזמנתם את המונית מראש – עדיף לפני העלייה למטוס בדרך חזרה ארצה.

מוניות 007 לנתב"ג

מומלץ? נסיעה ברכב לבן גוריון

בסקר יזום שנערך לאחרונה, נשאלו אלפי נוסעים לפני הטיסה לחו"ל, אם החניון בנתב"ג היה בחינם, איך הם היו מעדיפים להגיע לנתב"ג.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

טיולים בישראל: הזמנת מוניות לתיירים, תכנון, וטיפים למטיילים

תיירים? אל תתפשרו: טיולים מאורגנים ומוניות לתיירים – חסכו כסף בזמן הטיול – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים, טיפים למטיילים עצמאיים. תיירים רבים המגיעים לישראל מעוניינים לבקר באתרי תיירות רבים ברחבי הארץ. שירותי מוניות לתיירים וטיולים מאורגנים של "טקסי 007" מציעים פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור מי שרוצה ליהנות מחוויית טיול מושלמת.

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

מונית גדולה חונה ליד מטוס

טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

מוניות 007 תשיק שירות מוניות ל-6 נוסעים

עד 2025, לחברת מוניות 007 יהיו 36 מוניות חדשות ל-6 נוסעים באזורים מוגדרים מראש. מנהלי חברת מוניות 007 מסרו כי מטרת השירות היא הרחבת פעילות החברה לאזורים חדשים בישראל.