טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

תוכן עניינים

מונית גדולה חונה ליד מטוס

"בשורה אמיתית": הזמנת מונית גדולה מנתב"ג עבור תיירים וישראלים

בטקס חגיגי שנערך במטה של החברה בלוד, חברת מוניות "טקסי 007" הודיעו על השקת שירות מוניות חדש. השירות יאפשר איסוף תיירים וישראלים מנתב"ג ע"י מונית גדולה

למרות שרשות שדות התעופה הפעילה מכרז מוניות חדש בנתב"ג, חברת מוניות "טקסי 007" מאפשרת לישראלים להזמין מונית מנתב"ג מראש, במקום לחכות שעות בתור משתרך של מוניות ספיישל.

אולי יעניין אתכם גם:

שירות מוניות ראשון מסוגו בישראל:

החברה מאפשרת לבצע הזמנת מונית אונליין דרך וואטסאפ, באמצעות מענה אנושי בצ’אט. 

  • איך זה עובד? 

השירות יאפשר לכל נוסע לשלוח הודעת סמס 24 שעות ביממה, ולקבל מענה ע"י נציגי שירות אנושיים. שלא כמו תאגידי מוניות מתחרים, בהן ניתן להזמין מונית רק באמצעות אפליקציה, בחברת מוניות "טקסי 007" מבינים את הצורך במענה אנושי, כן, דווקא עכשיו ב-2024.

  • איך משלמים?

לא חייבים להסתבך עם מזומן. "טקסי 007" מאפשרת לכם לשלם באשראי וגם באפליקציות כמו "ביט" או "פייבוקס" עבור הזמנת מוניות ושירותים נוספים.

  • מה עוד צריך לדעת?
  1. תוכלו להזמין מונית גדולה של 5,6 מקומות ומעלה
  2. ניתן להזמין מונית עם כיסא בטיחות לתינוק 
  3. השירות פעיל 24 שעות ביממה 
  4. ניתן להזמין מונית לנכים עם כיסא גלגלים

מומלץ עבורכם:

מה נהגי "טקסי 007" חושבים על השירות החדש:

אדם מירני, נהג מונית מתל אביב: "הישראלים מחפשים אחר שירות מוניות זמין ונוח, אני חושב שמנהלי החברה חושבים בכיוון הנכון, מהיום החברה מאפשרת הזמנת מונית גדולה מנמל תעופה בן גוריון בוואטסאפ, שזה ערוץ התקשרות הכי נגיש עבורם. עדיין לא הסתיים עידן הטלפון, אבל הרבה יותר נוח להזמין מונית בוואטסאפ, במיוחד כשאתם בחו"ל. מהיום, באמצעות "טקסי 007", ניתן להזמין מונית בוואטסאפ באמצעות כתיבת סמס או הודעה קולית".

מור פישר, נהגת מונית מפתח תקווה: "הטכנולוגיה יוצרת חווית שימוש אחרת עבור תיירים וישראלים, שרוצים להזמין מראש מונית גדולה מנתב"ג כשהם עדיין נמצאים בחו"ל. פרסונאלית, שיתוף הפעולה עם "טקסי 007", נותן לי אפשרות להתפרנס יותר בקלות לעומת חברות מוניות מתחרות בישראל, ומאפשר לי לתמוך בלקוחות החברה.

בשנים האחרונות מנהלי החברה עושים הכל למען הנגשת שירותי המוניות השונים של החברה גם עבור ארגונים גדולים במשק הישראלי, תוך ביצוע כל ההתאמות הנדרשות. אני מתרגשת לספק חווית נסיעה מעולה ללקוחות החברה, שמבחינתי היא מייצגת מותג חדשני, ששואף לשפר את חווית השירות עבור לקוחותיו".

מידע שימושי:

השאירו תגובה

דילוג לתוכן