התחנה בנתב"ג חוזרת לפעילות

עבר הרבה זמן מאז פעלה הרכבת לנתב"ג, לאחרונה הוחלט להחזיר את הרכבת לפעילות, אולם נוסעים המחוייבים בבידוד לא יוכלו להשתמש בשירות, וכרגע העלייה לרכבת בנתב"ג הוגבלה למחלימים ומחוסנים.

תוכן עניינים

Facebook
Twitter
LinkedIn

מידע על תחנת רכבת נתב"ג בשדה התעופה בן גוריון

מאז הסגר הראשון בחודש מרץ 2020 הרכבת לנתב"ג או מנתב"ג נסגרה לעלייה או לירידה של נוסעים.

משרד התחבורה החליט לאפשר את הנסיעה ברכבת לנתב"ג או מנתב"ג לאור השיפור המשמעותי בנתוני התחלואה, אך השימוש ברכבת עדיין אינו אפשרי לנוסעים החוזרים מחו"ל וחייבים בבידוד.

בחודשים הקרובים יחזור נתב"ג לפעילות מלאה וכך גם חברות התעופה, ועבור חלק נכבד מן הציבור הרכבת לנתב"ג משמשת ככלי התחבורה המועדף.

נוסעים הנוחתים בנתב"ג עדיין מתבקשים להציג בדיקת קורונה עדכנית שנעשתה סמוך להמראה. אך חשוב לציין כי הצגת תוצאות בדיקה שליליות כנראה לא תאפשר שימוש ברכבת.

הצגת תו ירוק בתחנת רכבת נתב"ג

מסתמן כי בתחנת רכבת נתב"ג ידרשו הנוסעים להציג תעודת מתחסן.

השמיים מתחילים להיפתח - ישראל חזרה לשגרה

השגרה מתחילה לאט לאט לחזור לחיינו, והשמיים נפתחים גם הם. החזרה לשגרה תזרים לנתב"ג אלפי נוסעים הזקוקים לתחבורה ציבורית יעילה ולא יקרה לנתב"ג, ועל דרישות אלה עונה רכבת ישראל.

תחנת הרכבת בנתב"ג לא יכלה לפעול ללא גיבוי של משרד התחבורה, והקו המסיע מידי יום אלפי נוסעים לנתב"ג, לאיירפורט סיטי, ואזורי התעסוקה באזור, עדיין סגור.

במשרד התחבורה נזהרים מפתיחה כוללת של תחנת נתב"ג מפני שניסיון העבר מלמד כי נוסעים שהגיעו מחו"ל השתמשו ברכבת ישראל למרות שהיו אמורים לנסוע מנתב"ג עם מונית ספיישל או ברכבם הפרטי, ולאחר מכן התברר כי הם חולי קורונה.

להגיע לנתב"ג עם מונית ספיישל?

כיום אנשים החייבים להגיע לנתב"ג כמו עובדים של רשות שדות התעופה, אין ברירה אלא להגיע לנתב"ג עם מונית ספיישל, הסעה פרטית, או רכבם הפרטי. אך לעובדים רבים זאת הוצאה כספית כבדה של אלפי שקלים בחודש.

כל עוד הרכבת בנתב"ג תישאר סגורה יאלצו העובדים להגיע לתחנת הרכבת בלוד ומשם לקחת אוטובוס כדי להגיע לעבודה, דבר המצריך תכנון קפדני וזמן רב. לדוגמא: כדי להגיע לאיירפורט סיטי מנתב"ג לוקח כ-5 דקות נסיעה ואילו מלוד בערך כ-25 דקות.

©® כל הזכויות שמורות לבלוג מוניות 007. אין לעשות שימוש בכתוב ללא אישור מפורש בכתב.

לייעוץ ועזרה בפרסום עסקים בדיגיטל – גוגל, רשתות חברתיות, וכו' שלחו הודעת וואטסאפ למספר –
0587-510-510

לתגובות או הערות ניתן לפנות באימייל לכתובת: taxi007.israel@gmail.com

פוסטים אחרונים באתר

דילוג לתוכן