השוואת מחירים: איפה הכי זול להזמין מוניות לנתב"ג?

ישראלים רבים עורכים השוואת מחירים בין חברות מוניות מוכרות בישראל לפני שהם "סוגרים" מונית לנתב"ג. השוואת מחירים של מוניות לנתב"ג תחסוך לכם הרבה כסף, במיוחד כאשר מדובר בהזמנת מונית גדולה.

תוכן עניינים

מונית גדולה חונה ליד מטוס

איפה תשלמו הכי פחות על מוניות לנתב"ג ב-2024? זאת השאלה שאנו נענה עליה היום. בניגוד למוצרי צריכה בסיסיים, משרד הכלכלה והתעשייה אינו מפרסם השוואת מחירים בנוגע למחירי מוניות לנתב"ג. צוות התחקירנים שלנו החליט לשנס מותניים במטרה לתת לכם מידע רב ככל שניתן על מחירי מוניות לשדה התעופה בישראל.  

במאמר זה נענה על 2 שאלות עיקריות:

  • האם קיים פער גדול בין חברות המוניות השונות בישראל?
  • האם עדיף להזמין מונית דרך תחנת מוניות בטלפון או באפליקציית מוניות?

רגע לפני שאתם רצים לחפש מבצעים והטבות בגוגל, חשוב להבין בתור התחלה אם חברת המוניות עונה על הצרכים שלכם. למצוא מוניות במחיר זול לנתב"ג זהו רק צעד ראשון לתהליך של הזמנת מונית מתאימה.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הדרך הנכונה לערוך השוואת מחירים בשוק המוניות הישראלי, אם תעקבו אחר ההוראות שהביאו התחקירנים שלנו, תוכלו להוזיל עלויות של מונית לנתב"ג. רגע לפני שתוזילו את הנסיעה בעשרות שקלים, קבלו דגשים שצריך לקחת בחשבון כאשר מבצעים השוואת מחירים על מוניות לבן גוריון.

אולי יעניין אתכם גם:

מי יותר זול?

מחירים: לשם כך התכנסנו, כדי לחסוך לישראלים עלויות משמעותיות. התחקירנים עבדו קשה בשבילכם, הם הרימו טלפונים, שלחו סמסים, ואפילו הורידו אפליקציות מוניות כדי לקבל הצעות מחיר מפלטפורמות שונות.

התחקירנים ביקשו הצעות מחיר על נסיעה עם מונית לנתב"ג מ-10 תחנות מוניות שונות בישראל, והגיעו למסקנה היא שניתן לחסוך לפחות 30% במחיר הנסיעה. 

לדוגמא: טווח המחירים שמצאנו בין חברות המוניות השונות, לנסיעה זהה, עם מונית מצפון תל אביב לנתב"ג הוא בין 150 ש"ח לבין 180 ש"ח.

אם אתם משפחה של 5,6 נפשות או יותר, תצטרכו להזמין מונית גדולה. ידוע כי מחירי מוניות גדולות בישראל יקר יותר מאשר מוניות רגילות, ולכן טווח המחירים שמצאנו הוא בין 250 ש"ח ל-300 ש"ח.

יתרונות וחסרונות – הזמנת מוניות לנתב"ג בטלפון או באפליקציה?

על שאלה זאת התווכחו ביניהם התחקירנים, כאשר לבסוף התקבלה החלטה – כאשר רוצים להזמין מונית לנתב"ג יש העדפה ברורה לבצע הזמנת מונית בטלפון ולא באפליקציה. 

הישראלים מייחסים חשיבות גדולה יותר להזמנת מונית לנתב"ג מאשר הזמנת מונית לכל יעד אחר – הרי אף אחד לא רוצה לפספס את הטיסה. הצרכנים הישראלים מנסים להימנע מהזמנת מונית לנתב"ג באפליקציה כדי למנוע "קצר בתקשורת", מסתבר שישראלים רבים מעדיפים את הטלפון, שעדיין נתפס כאמין יותר מאשר תוכנת מחשב. מענה אנושי מייצר תחושת ביטחון להרבה אנשים גם ב-2024. 

מלחמת מחירים

בינתיים, הצרכנים בישראל יכולים לנצל את התחרות הגדולה שיש בין חברות המוניות בישראל. כל כניסה של "שחקנית חדשה" מאתגרת את כל חברות המוניות בישראל המעניקים שירותי מוניות לנתב"ג.

חברות מוניות רבות בישראל מציעות מחירים די דומים, הצלחנו למצוא מחירי מוניות זולים בעיקר ברשתות מוניות המספקות שירותי מוניות לנתב"ג בלבד. מדובר בחברות פרטיות כמו "מוניות 007"  שיוצאות במבצעים והטבות, כדי להתבלט מול המתחרים.

חברות "מוניות 007" נותנת הנחה ריאלית של 30% לעומת המתחרים. מנהלי הרשת מקפידים על מחירים תחרותיים גם ב-2024 כדי להמשיך במגמה החיובית של השנים האחרונות, כאשר כל שנה קהל הלקוחות של החברה גדל באופן משמעותי.

האם החברה שאני עומד להזמין ממנה נותנת שירות טוב?

הצרכנים הישראלים לא טיפשים, הם יודעים לחפש את המחיר הזול ביותר, אך במקביל השירות חשוב להם לא פחות. נוסעים רבים מספרים שהם יעדיפו להזמין מונית מחברת מוניות מוכרת עם המלצות מאשר חברה אנונימית שאין להם כל מידע עליה.

אורלי הורביץ מזמינה מונית לנתב"ג כמעט כל חודש במסגרת עבודתה, היא הסכימה שנצטט אותה בהקשר הזה, כך אמרה: "אם בחברה X אני מזמינה מונית מתל אביב לנתב"ג ב-130 ש"ח אבל השירות גרוע ואין עם מי לדבר, לעומת חברה Y שיקרה ב-20 ש"ח אבל אני מקבל שירות מעולה, והחברה נותנת מענה מהיר לכל שאלה או בקשה, אני אעדיף להוסיף את 20 ש"ח ולהיות בראש שקט".

האם להזמין מונית גדולה ל-5,6 נפשות?

"מונית גדולה מסוג ואן מתאימה למשפחה של 5,6 נפשות ויותר, כאשר מונית רגילה מאפשרת נסיעה של עד 4 נוסעים בלבד", כך מוסר צבי לאופר אחד מבעלי חברת המוניות 007.

אם אתם מחפשים הסעה ל-16 נוסעים ומעלה, תצטרכו לחפש להזמין מיניבוס ספרינטר, כאשר מחיר הנסיעה במיניבוס יקר משמעותית ממונית גדולה.

בהצלחה!

השאירו תגובה

דילוג לתוכן