סוף לתורים! הכירו את האפשרויות החדשות להזמנת מונית בנתב"ג

כך תמנעו עיקובים ותורים: כל מה שצריך לדעת על הסדרת המוניות החדשה בנתב"ג. נתב"ג - עוד צעד לקראת חווית נוסע משופרת - מערכת חדשה להסדרת שירותי מוניות.

תוכן עניינים

מונית וברקע מטוס ממריא וכרטיסי אשראי

נמאס לכם מהתורים? יש פתרון! הזמינו מונית בנתב"ג מראש.

במסגרת המכרז הנסיעות במונית ספיישל מנמל התעופה בן גוריון יחוייבו בהפעלת מונה בכל נסיעה כפי שנקבע בצו פיקוח על מחירי נסיעה במונית. המפעיל שיזכה במכרז יצטרך להפעיל את שירות המוניות 24 שעות ביממה במשך כל השבוע. מרשות שדות התעופה נמסר כי במכרז החדש משתתפות תחנות מוניות עם 150 מוניות ומעלה או חברות מוניות שמפעילות אפליקציית מוניות. 

דוברות רש"ת מסרו כי מטרת המכרז היא לשפר את השירות לנוסעים במוניות ספיישל וכדי להבטיח שירות ברמה גבוהה רשות שדות התעופה החליטו לסבדסד בסכום של כמה מיליונים חלק מעלות התפעול.

מנמל תעופה בן גוריון יוצאות בשנה כ-2 מיליון מוניות ספיישל ו-30% מהנוסעים שנוחתים בנתב"ג משתמשים במונית ספיישל כדי להגיע מנתב"ג לביתם או לבית מלון. חברת המוניות שתבחר תתחייב לתת שירות ברמה גבוהה לנוסעים על פי זמני ביקוש ועל פי החלטת הרשות. כמו כן, חברת המוניות יעמידו לרשות הנוסעים מוניות זמינות לנסיעות לכל הארץ בכל רגע נתון.

מוניות לנסיעות מיוחדות הפועלות בנתב"ג

בשדה התעופה בן גוריון פועלות מוניות ספיישל 24 שעות ביממה כל השבוע לטובת הסעת ישראלים ותיירים המגיעים לישראל מחו"ל.

המוניות בנתב"ג הן מוניות הפועלות באישור ופיקוח של רשות שדות התעופה והן זמינות בכל עת למען כל הנוסעים בנתב"ג.

סוגי מוניות ספיישל בנתב"ג:

מוניות מזדמנות – נהגים המגיעים לנתב"ג עם נוסעים מכל מקום בארץ בנסיעה מיוחדת ומקבלים הרשאה מיוחדת לקחת נוסעים מנתב"ג בנסיעה מיוחדת על פי בקשת הנוסעים.

מוניות מוזמנות מראש – מוניות לנסיעות מיוחדות מיוחדת על פי הזמנה מראש הרשאיות להסיע נוסעים מנתב"ג. מוניות מוזמנות מראש מקבלות אישור יציאה חד פעמי עם נוסעים מנתב"ג.

לפי רשות שדות התעופה תחנת המוניות שתזכה במכרז להפעלת מוניות ספיישל בנתב"ג תפעיל גם אפליקציה ייעודית כדי להסדיר את מערך המוניות בנסיעות מיוחדות וכדי לתת שירות טוב לנוסעים גם בשעות העומס.

המפעיל אחראי על רישום של כל המוניות הנכנסות לשטח של נתב"ג. אצל מפעיל המוניות הנבחר רשומים כל נהגי המוניות וכל סוגי המוניות – מוניות מוזמנות מראש, מוניות מזדמנות, ומוניות השייכות למפעיל. כמו כן, המפעיל יהיה אחראי על הכוונת הנוסעים בתור ההמתנה למוניות.

קישורים שימושיים:

השאירו תגובה