הזמינו מוניות נתב"ג הלוך חזור: מהרו להזמין מונית פרטית מ/אל נתב"ג

החל מ-2024 נוסעים עם מוניות נתב"ג 007 הלוך חזור. מוניות 007 מציעים נסיעה פרטית מ/אל שדה התעופה בן גוריון.

תוכן עניינים

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

לכבוד השנה החדשה - טקסי 007 תשיק שירות מוניות חדש מ/אל נתב"ג

עכשיו זה רשמי: חברת המוניות הישראלית "טקסי 007" תפעיל במהלך 2024 מוניות נתב"ג הלוך ושוב. זאת תהיה הפעם הראשונה שיהיה ניתן להזמין נסיעות "הלוך חזור" מראש.

בנוסף, הוכרז על שירות מוניות חדש המאפשר להזמין שירותי מוניות גדולות מ/אל נתב"ג באמצעות וואטסאפ.

חברי הנהלת טקסי 007 סיפרו לנו שנוכחות החברה בנתב"ג תהפוך מזמנית לקבועה, והמבחן האמיתי יהיה האם נהגי החברה יוכלו לתת מענה ללקוחות בזמן קצר יותר.

לפי הודעתה הרשמית של חברת טקסי 007, נוכחות המוניות בנתב"ג יאפשרו לישראלים שנוחתים בנתב"ג, לקבל מונית באופן מיידי, ללא המתנה.

אולי יעניין אתכם גם:

הצעה מפתה שלא תוכלו לסרב לה

השירות החדש יהיה זמין 24 שעות ביממה ויכלול מוניות רגילות, מוניות גדולות, ומוניות נגישות לנכים. המחירים של השירות החדש יהיו נמוכים ב-25% מהמחירים הרגילים של מוניות לנתב"ג.

בחברה מקווים מקווה שהשירות החדש יהיה פופולרי בקרב ישראלים המתכננים חופשות בחו"ל, ותיירים, ויסייע להגדיל את הכנסותיה ב-2024. השירות של טקסי 007 הוא חלק מהמהלך של החברה להתרחב ולשפר את שירותי המוניות שהיא מציעה ללקוחותיה.

מה אומרים הנוסעים?

לקוחות החברה ששמעו על השירות החדש של "טקסי 007" הביעו התלהבות רבה. "השירות החדש יעיל יותר, והמחיר שווה" אמרה אחת מהלקוחות.

נוסעת נוספת אמרה: "אני שמחה לדעת שסוף סוף קיים שירות מוניות זול מ/אל שדה התעופה בן גוריון. אני תמיד בעד לחסוך כסף בנסיעות שלי".

מה אומרים נהגי טקסי 007?

"אנו שמחים שהחברה משיקה את שירות המוניות החדש מ/אל נתב"ג, אנו מאמינים שהשירות החדש יהיה אטרקטיבי עבור נוסעים לנתב"ג, ויאפשר להם להזמין מונית במחיר משתלם יותר".

היתרונות של שירות המוניות החדש:

  • מחירים ייחודיים:

לפי מחירון המוניות החדש של "טקסי 007", המחירים לנסיעה מ/אל נתב"ג יהיו תחרותיים, והם יכללו הנחה של 25% לנוסעים שמזמינים מראש.

  • זמינות:

השירות החדש יהיה זמין 24 שעות ביממה.

השירות החדש של "טקסי 007" צפוי להיות פופולרי בקרב נוסעים שצריכים להגיע אל נתב"ג או יוצאים מנתב"ג. השירות מציע מחיר ייחודי, זמינות מוניות גבוהה, והוא אופציה אטרקטיבית עבור נוסעים רבים.

השאירו תגובה

דילוג לתוכן