איזה חברת מוניות זכתה במכרז המוניות בנתב"ג ב-2024?

איזה חברה זכתה במכרז המוניות בנתב"ג? ברשות שדות חיפשו בחודשים האחרונים תחנת מוניות שתפעיל שירות מוניות מנתב"ג לכל חלקי הארץ

שרת התחבורה מירי רגב: שירות ההיסעים מנתב"ג עובר שדרוג כדי לשפר את השירות בנתב"ג

כל הכבוד לשרת התחבורה מירי רכב שהצליחה לקדם את מכרז המוניות בנתב"ג, מהלך זה יכול להסדיר סוף סוף את הכאוס שהיה עם מוניות ספיישל בנתב"ג בשנים האחרונות.

כשהסתיים תוקפו של המכרז הקודם ברשות שדות התעופה החליטו לא להחליט. הם פשוט בחרו להתנהל שיטה של "נהגי מוניות מזדמנים", כל נהג מוניות שהיה מגיע לנתב"ג יכול היה להיכנס לתור המוניות ולהסיע נוסעים באופן חוקי. לדעתי, שיטה זאת פגעה באיכות השירות שניתנה לנוסעים והרבה נהגי מוניות שלא נבדקו כראוי יכלו לתת שירות לתיירים ובעצם לכל נוסע או נוסעת שנחתו בנתב"ג. 

על פי תנאי מכרז המוניות החדש, תקופת ההתקשרות היא ל-4 שנים וגט טקסי תשלם למדינה עבור כל נסיעה בערך 6 שקלים. 

מכרז המוניות החדש של רשות שדות התעופה מגיע לאחר כמה ניסיונות עבר שכשלו, באחד המכרזים הקודמים גט טקסי כבר זכתה אך המכרז בוטל בסופו של דבר.

כתוצאה מכך, כמו שכתבנו מקודם התנהלות המוניות בנתב"ג הייתה ללא פיקוח רציני, דבר שהוביל לעתים לרמת שירות נמוכה והפקעת מחירים.

שירות מוניות הפועל תחת זיכיון אמין יותר

כעת ב-2023 ישראל מיישרת קו עם מדינות אחרות בעולם הנותנות לחברת מוניות רשמית לנהל את מערך המוניות בשדה התעופה. לשיטה זאת יתרון ברור – שירות טוב יותר לכל הנוסעים.

מה היקף הנסיעות המזדמנות מנתב"ג כל שנה?

הנתון משתנה משנה לשנה ועומד על מספר שבין 1.2 מיליון ל-1.8 מיליון. בהתאם לתנאי המכרז, גט טקסי תצטרך להפעיל ולפקח על כל מערך המוניות בנתב"ג. רשות שדות התעופה יוכלו לפקח על רמת השירות שתינתן לנוסעים.

אחת הסיבות שגט טקסי זכו במכרז המוניות החדש היא המסוגלת הטכנולוגית שלהם. כולם מכירים את אפליקציית המוניות של גט שמאפשרת הזמנת מוניות מכל מקום בקלות ובמהירות. במסגרת השירות החדש שהם הולכים להעניק לנוסעים בנתב"ג גט טקסי יצטרכו לפתח פתרון טכנולוגי נוסף עם אפשרויות המתאימות למשימה הזאת בדיוק.

כנראה שהאפליקציה של גט טקסי תאפשר לנהגי מוניות להירשם ולהיכנס לתור המוניות באופן אוטומטי בניגוד לרישום המתבצע כיום בשיטה מסורבלת שאינה מתאימה טכנולוגית לתקופה. מכרז המוניות אמור להכניס לגט טקסי הרבה כסף אך בצד הזכויות ישנם גם חובות. GETT יצטרכו לדאוג להיצע וזמינות מוניות בהתאם לביקוש הנוסעים גם בימים של ביקוש שיא.

כן, תוכלו לשלם לנהג במזומן או באשראי. אם תבחרו לשלם באשראי תעשו זאת כרגיל באמצעות האפליקציה ואם תבחרו במזומן תעביר את התשלום ישירות לנהג בסיום הנסיעה.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

טיולים בישראל: הזמנת מוניות לתיירים, תכנון, וטיפים למטיילים

תיירים? אל תתפשרו: טיולים מאורגנים ומוניות לתיירים – חסכו כסף בזמן הטיול – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים, טיפים למטיילים עצמאיים. תיירים רבים המגיעים לישראל מעוניינים לבקר באתרי תיירות רבים ברחבי הארץ. שירותי מוניות לתיירים וטיולים מאורגנים של "טקסי 007" מציעים פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור מי שרוצה ליהנות מחוויית טיול מושלמת.

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

מונית גדולה חונה ליד מטוס

טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

דילוג לתוכן