בשורה לקיץ 2024: הזמנת מונית לנתב"ג בוואטסאפ

חברת מוניות 007 לנתב"ג הודיעו הבוקר כי היא תאפשר לנוסעים להזמין מונית לנתב"ג ישירות מהבית אל שדה התעופה בן גוריון מכל חלקי הארץ

תוכן עניינים

הזמנת מוניות בוואטסאפ עם וואן בצבע לבן ולוג של מוניות

הישראלים נהנים מהזמנת מונית בקלות בוואטסאפ

חברת המוניות הוותיקה מאפשרת ללקוחות התחנה להזמין מונית לנמל התעופה הבינלאומי של ישראל מכל חלקי הארץ במוניות ספיישל של עד 4 נוסעים או במוניות גדולות של עד 8/9 נוסעים. הנסיעות לנתב"ג יבוצעו ע"י נהגי התחנה ועל ידי שיתוף פעולה עם חברות הסעות מכל חלקי הארץ. כך נוסעים יוכלו לחשוב פחות על סידורים לפני הטיסה ויותר על החופשה הכיפית שהם מחכים לה.

הזמנת מוניות תתאפשר החל מחודש מאי 2024 ועד הודעה חדשה. למרות שהזמנת מונית לנתב"ג היא חלק קטן מכל החופשה בחו"ל, מסתבר שנוסעים רבים מוטרדים מכך שהזמנת המונית תהייה משימה קשה ומורכבת, כלומר, נוסעים רבים אומרים שהם "מפחדים" שנהג המונית יבריז להם ברגע האחרון ולכן מחפשים אחר חברת מוניות אמינה שתיתן להם שירות טוב, אמין, ועל פי לוח זמנים ללא עיכובים או איחורים.

תחנת המוניות 007 פעילה בערך מאז שנת 2010 וידוע כי מנהלי התחנה משתפים פעולה עם תחנות מוניות רבות מכל חלקי הארץ כדי לתת ללקוחותיהם שירות מוניות מהיר בפריסה ארצית. אחד ממנהלי התחנה שאיתו דיברנו אמר כי צוות שירות הלקוחות של מוקד ההזמנות ייתן מענה להזמנת מוניות בוואטסאפ בזמן קצר במיוחד ואפילו בזמן קצר יותר מאשר שיחת טלפון.

אפשר להגיד שהדרך לחופשה מתקצרת?

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לחייג לתחנת מוניות כדי להזמין מונית?

אני יכול לדמיין שחלק גדול מהצעירים שגדלו על וואטסאפ והודעות SMS מעדיפים להתכתב עם מישהו בצ'ט מאשר לחייג למוקד רועש או לדבר עם מוקדן שאינו מפנה את כל תשומת ליבו אליכם.

התקשורת בוואטסאפ עבור הצעירים קלה ופשוטה יותר במיוחד כאשר בשנים האחרונות ידוע שכל התקשורת עם החברים, והמשפחה מתבצעת באמצעות וואטסאפ או אפלקציית הודעת אחרת כמו טלגרם.

מנהלי התחנה מקווים כי הדגש על האפשרות להזמין מונית בוואטסאפ יעלה את מספר ההזמנות לנתב"ג מהתחנה כך שנוצר מצב שכולם נהנים מהאפשרות הזאת.

תשלום עבור הנסיעה באשראי או במזומן

עבור הנסיעה תוכלו לשלם בכרטיס אשראי, במזומן, או באמצעות אפליקציות כמו ביט או פייבוקס. מגוון אפשרויות התשלום גם עוזרות להקל על תהליך הנסיעה מפני שתוכלו לשלם בכל דרך שתרצו. אם אין עליכם מזומן – אין בעיה – תשלמו בכרטיס אשראי או באפליקציה המועדפת עליכם. 

לא רק מוניות: הזמינו מיניבוס או מיניוואן לנתב"ג

מוניות ספיישל רגילות מאפשרות להזמין מונית ברכב רגיל של עד 4 נוסעים אך משפחות בנות 5 נפשות צריכות מונית גדולה מסוג וואן, במצב כזה מונית ספיישל רגילה לא תוכל לעזור לכם ואז תצטרכו לחשוב על פתרון יצירתי: להזמין 2 מוניות ספיישל, מיניבוס של חברת הסעות, או מיניוואן (מונית גדולה). לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות אך מה ההחלטה מתקבלת ברוב המקרים על ידי שיקול כלכלי.

מה זול יותר? 2 מוניות או מונית גדולה? 

התשובה לא חד משמעית ואתם עלולים לקבל מחירים שונים מחברות מוניות שונות. ידוע כי לחברת מוניות 007 מחירים משתלמים בנסיעות מ / אל נתב"ג ולכן נוסעים רבים בוחרים להזמין מונית דווקא ממנה. בכל מקרה כאשר תצרו קשר עם צוות מוקד ההזמנות של התחנה תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת על פי הצרכים שלכם. 

תעשו חיים, ואל תשכחו להביא מתנות מהדיוטי פרי!

השאירו תגובה

דילוג לתוכן