מוניות מורשות בנתב"ג ב-2024

חזרתי לישראל מוקדם הבוקר. לאחר שאספתי את המזוודות, התחלתי להתקדם לאט לכיוון היציאה מהטרמינל דרך אולם קבלת הפנים בטרמינל 3. ממש לאחר כמה צעדים שמעתי חבר'ה קוראים לכיווני - "מונית, מונית". אני באופן אישי מכיר היטב את הנושא. הכוונה למוניות לא חוקיות בשדה התעופה, ויודע כמה פרנסה הן גוזלות לנהגים שעומדים שעות בתור כדי לאסוף נוסעים מנתב"ג כחוק.
איך לזהות מוניות לא חוקיות בנתב"ג?

נהגי מוניות בבן גוריון

העמדתי פנים כאילו שאין לי מושג ושאלתי בתמימות: "כמה זה מונית לתל אביב?"  אחד הנהגים זרק לאוויר "250 שקל". דרך אגב, מחיר המחירון מנתב"ג לתל אביב הוא בערך 150 ₪.

כשהבנתי עם מי יש לי עסק, אמרתי לנהג – "דיי תפסיקו לקרוע אנשים במחיר, אתם עושים שם רע לכל נהגי המוניות, וגם למדינה. עזבו את זה שזה לא חוקי." זה לא ממש הרשים אותם מה שאמרתי (לא שחשבתי אחרת).

הם פשוט עברו לקורבן הבא. לא כל הנוסעים מכירים את השיטה. במיוחד לא התיירים, שלא בדיוק מבינים מאיפה אמורים לתפוס מונית בנתב"ג.

לפני כמה שנים הכרתי נהג שהיה נוהג לחכות לנוסעים באולם הנוסעים בדיוק באותה שיטה. הוא סיפר לי איך זה עובד. הוא גם אמר שתפסו אותו כמה פעמים, אך זה לא הרתיע אותו. העונש מגוחך, ולכן לא חשב פעמיים לפני שחזר לזירת הפשע.  

הנקודה היא, שהנהגים האלה עושים נזק תדמיתי חמור לנהגי המוניות החוקיים בנתב"ג, בעיקר מכיוון שהם מפקיעים מחירים, וגם גוזלים את פרנסתם.

אם אותם הנהגים ניסו "לשדל" אותי, אין לי ספק שהם מנסים את מזלם כמעט על כל אחד.

חשוב לציין שאותם נהגים "חאפרים" הם מאוד סלקטיביים, והם מוכנים לקחת רק נסיעות ארוכות. הם מחכים ליעדים שרחוקים מנתב"ג כמו – באר שבע, ירושלים, טבריה, חיפה.. הבנתם את הרעיון.

יש לי כמה טיפים בשבילכם, אם תיישמו אותם, תצליחו להתחמק מחאפרים.

1.   נהגי המוניות החוקיים בנתב"ג ממתינים בתור המוניות הרשמי, ולא בתוך אולם קבלת הפנים.

2.   בנתב"ג יש סדרן שאחראי להכניס אתכם למונית הנכונה. רשות שדות התעופה מנהלת את פעילות המוניות בנתב"ג – בדרך כלל הסדרן יגיד לכם גם את מחיר הנסיעה מראש, במידה ותבחרו במחיר פיקס. כמובן שתמיד תוכלו לבקש מהנהג להפעיל מונה לפי החוק.

3.   אם מישהו ניגש אליכם בתוך אולם קבלת הפנים ולוחש "אתם צריכים מונית?" זה קצת לא הגיוני נכון? הרי אין שום סיבה להיות דיסקרטיים לגביי זה שאתם צריכים מונית, בדרך כלל הנהג ינסה לתפוס אתכם בפינת האולם או בצד הרחק מהשוטרים /  פקחים.

רוצים להגיב או להתייעץ? אתם יכולים לשלוח אימייל : taxi007.israel@gmail.com

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

מוניות זולות לשדה התעופה בן גוריון: טסים לחו"ל וחוסכים

חברות מוניות "007" מציעה לכם מבצעים מיוחדים לנתב"ג. כדאי לבדוק את אתר האינטרנט של חברת המוניות בכתוכת: "bengurion-taxi.co.il", כדי למצוא את המבצע המשתלם ביותר. בדקו במחירון אם יש מבצעים מיוחדים, חברת מוניות בן גוריון מציעה מבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים, קשישים ועוד.

תמונה של מונית 6 מושבים ישראלית לבנה עם שלט מונית על הגג. דגל ישראל מתנופף מאחורי הטנדר. מופיע כיתוב ו"מוניות מוניות 6 מקומות".

סוף לתורים: מוניות בשדה התעופה בן גוריון

נמאס לכם לחכות בתורים ארוכים למוניות בנתב"ג? הבשורה הגדולה הגיעה, חברת מוניות "בן גוריון" גאים להציג: שירות מוניות בנתב"ג ללא תור! מהיום, נוסעים יכולים להזמין מונית מנתב"ג מראש דרך אפליקציית וואטסאפ.

מונית גדולה בצבע לבן עם דגל ישראל, והכיתוב מונית 6 מקומות.

מוניות בנתב"ג: נוחתים על מחירים זולים

הזמנת מוניות נתבג: מהפכת מוניות בן גוריון, הביאה לנתב"ג מחירים זולים על כל סוגי הנסיעות. היום, נכנסו לתוקף מחירון מוניות חדש של חברת " מוניות בן גוריון", המשקף הנחה גדולה על שירותי על מוניות אל/מנתבג, שיתוף פעולה בין יו"ר מוניות נתבג וחברות תעופה ישראליות, מאפשר הזמנת מוניות אל/מנתבג במחירים זולים.

מונית מיניבוס גדולה בצבע לבן, על רקע של הערים תל אביב ורמת גן.

מוניות עסקים: פתרון מושלם לנסיעות עבודה!

איזה עסקים בישראל זקוקים לשירותי מוניות לעסקים? בין היתר, שירות זה מתאים ל: חברות גדולות שמעסיקות צוות גדול של עובדים, סטארט-אפים קטנים וחדשים, עצמאים – יזמים שעובדים מהבית או מהמשרד, ועוד.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

מוניות VIP לכל אירוע: החגיגה מתחילה בנסיעה!

מוניות VIP לאירועים: חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות מוניות VIP חדש בישראל, שיהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. השירות מציע נסיעה ברכבים יוקרתיים ומרווחים, בליווי נהגים מקצועיים.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

טיפים של מומחים: חסכון של עד 30% על נסיעה במונית מנמל התעופה בן גוריון

נחיתה רכה: הזמנת מונית מבן גוריון מראש – הצעד הראשון על אדמת ישראל לאחר טיסה ארוכה יכול להיות מתיש: תורים ארוכים, עייפות, ורצון להגיע הביתה או למלון במהירות. כאן נכנסת לתמונה האפשרות להזמין מונית מבן גוריון מראש. שירות חדש זה פותח צוהר לחוויה נעימה ונוחה יותר, ומאפשר לכם להימנע מהתורים המתישים בבן גוריון.

תמונה של מונית "טקסי 007 לאנשי עסקים" בצבע לבן מסוג מרצדס E-Class חונה מול בניין. המונית בעלת פס שחור-לבן ופרסום לחברת "BENGURION-TAXI.CO.IL" על הדלתות. ברקע ניתן לראות את דגל ישראל.

לקוח מרוצה: "טקסי 007 היא חברת המוניות הכי טובה שעבדתי איתה בישראל"

איש עסקים ישראלי מצליח, מספר לנו על חוויה יוצאת דופן עם חברת המוניות "טקסי 007". "כמו כל איש עסקים, אני נמצא בדרכים רוב הזמן", מספר רועי, איש עסקים מהרצליה. "נסיעות לנתב"ג, פגישות ברחבי הארץ, נסיעות עסקיות לחו"ל – זמן הוא המשאב הכי יקר שלי. לכן, חשוב שתהיה לי חברת מוניות אמינה שתאפשר לי להתנהל בצורה יעילה".

מונית גדולה VIP לאנשי עסקים ממתינה ליד מטוס בשדה התעופה בן גוריון.

מומחים מסבירים: מדוע הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חיונית עבור אנשי עסקים

היתרונות הרבים של נסיעה במונית גדולה VIP לנתב"ג, ביניהם: שירות מותאם ללקוחות עסקיים, מרווח לנוסעים ולכבודה, הסעת מספר נוסעים בו זמנית, אפשרות לעבוד במהלך הנסיעה, ועוד. מונית גדולה חוסכת זמן ומעניקה שירות אישי ללקוחות עסקיים. חברת מוניות "טקסי 007" מציעה שירות אישי ומותאם ללקוחות עסקיים. אנשי עסקים יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם חברת "טקסי 007" והזמינו מונית גדולה לנתב"ג.

תמונה של מונית גדולה לבנה בנתב"ג מול מגדל הפיקוח. המונית גדולה עם מקום ל-7 נוסעים. על המכונית יש סימון של חברת טקסי 007. ברקע נראה מטוס ממריא.

טיולים בישראל: הזמנת מוניות לתיירים, תכנון, וטיפים למטיילים

תיירים? אל תתפשרו: טיולים מאורגנים ומוניות לתיירים – חסכו כסף בזמן הטיול – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים, טיפים למטיילים עצמאיים. תיירים רבים המגיעים לישראל מעוניינים לבקר באתרי תיירות רבים ברחבי הארץ. שירותי מוניות לתיירים וטיולים מאורגנים של "טקסי 007" מציעים פתרון נוח, יעיל וחסכוני עבור מי שרוצה ליהנות מחוויית טיול מושלמת.

מיניבוס מפואר בנתב"ג על רקע הכולל מאוס פרטי יוקרתי

מוניות 007 מציגה מוניות ל-5 נוסעים וירידת מחירים

מונית 5 מקומות או מונית רגילה? טקסי 007 מציעה מחירים מיוחדים למוניות נתב"ג הלוך-חזור, חברת המוניות הישראלית הודיעה היום 8.1.24 על ירידת מחירים משמעותית בעשרות אחוזים. לפי ההודעה, המחיר לנסיעה ירד ב-20%.

מונית גדולה חונה ליד מטוס

טקסי 007 משיקה שירות חדש: מונית גדולה מנתב"ג

רמה גבוהה: חברת מוניות "טקסי 007" תאפשר לכם להזמין מונית משדה התעופה דוד בן גוריון מראש. השירות החדש מיועד לתיירים ולכל נוסע הנוחת בנתב"ג. כעת מקווים כי הנוסעים מנתב"ג ייהנו משירות מקצועי וזמינות גבוהה

מוניות 007 תשיק שירות מוניות ל-6 נוסעים

עד 2025, לחברת מוניות 007 יהיו 36 מוניות חדשות ל-6 נוסעים באזורים מוגדרים מראש. מנהלי חברת מוניות 007 מסרו כי מטרת השירות היא הרחבת פעילות החברה לאזורים חדשים בישראל.